Meriç Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Meriç Aral Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2012’de başlamış olduğu dizi ve film oyunculuğunu halen hızlı bir biçimde sürdüren en son Yüksek Sosyete adlı dizide rol alarak başarılarını sürdüren sempatik, güzel oyunculardan biri olan Meriç Aral Kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç bayan oyuncunun özgeçmişi burada başlıyor.

Meriç Aral Kimdir? Hayatı

Meriç Aral, 01.07.1990’lı bir oyuncudur.Hayata merhaba demiş olduğu ilimiz İstanbuldur.Oyuncunun babası ile beraber anneside aynı mesleği yapmaktadır.İkiside Avukattır.Lisenin sonrasında Üniversiteyi kazanmış ve Bilgi Üniversitesi’ni bitirmiştir.1.66 metre boyunda, 55 kilo ve Yengeç burcudur.

Avukatlıkla ilgili Stajının bitmesinin ardından Asistanlık yapmaya başlamış olan oyuncu 2012 tarihinde ilk kez Sultan adındaki dizinin çekimleri için davet almıştır.Bu çekimlerde olumlu bulunan oyuncu bu şekilde oyunculuğa resmen giriş yapmış oldu.

Oyunculuk yönünden kendini daha fazla geliştirmek amacıyla Craft Oyunculuk Atölyesine girmiş ve burada bir süre dersler almıştır.

2013 senesinde Balayı adındaki film oyuncunun yer almış olduğu ilk film olma hüviyetindedir.Bu filmden sonra 2013’de yer almış olduğu Medcezir dizisi oyuncunun Milyonlara tanınmasında en büyük paya sahiptir.Bu dizide 2 sene boyunca rol almış olan oyuncu en son olarak ise Yüksek Sosyete’de oynamaktadır.

Alışveriş yapmaktan son derece memnun olan oyuncu Meriç Aral tutarlı bir şekilde hareket etmeyi tercih ediyor.Ne giyeceğine tam karar veremediği sırada en fazla giydikleri ise oyuncunun Siyah bir pantolon ile deri bir çeket.

Cilt bakımı konusunda da oldukça hassas davranan oyuncu yoğun set çalışmalarına rağmen cildine bakımını asla aksatmıyor.Sabahları ve akşamları iyi bir nemlendirici ile cildinin nemini sağlayan oyuncu ayrıca kaliteli bir makyaj temizleyici ile makyajını siliyor.Ayrıca bol su içmeyide ihmal etmiyor.

meric-aral-biyografi

Meriç Aral Oynadığı Diziler Filmler

2012 – Sultan
2013 – Balayı ( Film)
2013 – Medcezir
2014 – Muska ( Film)
2014 – Unutursam Fısılda ( Film)
2015 – Hesapta Aş ( Film)
2016 – Yüksek Sosyete

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın