Edvina Sponza kimdir, nereli, Edvina Sponza'nın hayatı, biyografisi, Edvina Sponza kaç yaşında, Edvina Sponza ne iş yapıyor?

Edvina Sponza Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın sevgilisi Edvina Sponza hakkında detaylar sıklıkla aranmaktadır. Peki Edvina Sponza kimdir, nereli, Edvina Sponza’nın hayatı, biyografisi, Edvina Sponza kaç yaşında, Edvina Sponza ne iş yapıyor? İşte Edvina Sponza hakkında detaylar.

Edvina Sponza Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Edvina Sponza 1974 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Babası İtalyan, annesi İngiliz kökenlidir. Edvina Sponza, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Reklamcılık ve yoga eğitmenliği yapmaktadır.

Edvina Sponza’nın Özel Hayatı:

Edvina Sponza 2001 yılında iş insanı Murat Özyeğin ile evlendi. Çiftin Lal, Yaz ve Ege adında üç çocuğu var. Edvina Sponza, 2012 yılında Murat Özyeğin ile boşandı. Günümüzde ise İbrahim Kutluay ile sevgilidir.

Edvina Sponza hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir