Edvina Sponza kimdir, nereli, Edvina Sponza'nın hayatı, biyografisi, Edvina Sponza kaç yaşında, Edvina Sponza ne iş yapıyor?

Edvina Sponza Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın sevgilisi Edvina Sponza hakkında detaylar sıklıkla aranmaktadır. Peki Edvina Sponza kimdir, nereli, Edvina Sponza’nın hayatı, biyografisi, Edvina Sponza kaç yaşında, Edvina Sponza ne iş yapıyor? İşte Edvina Sponza hakkında detaylar.

Edvina Sponza Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Edvina Sponza 1974 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Babası İtalyan, annesi İngiliz kökenlidir. Edvina Sponza, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Reklamcılık ve yoga eğitmenliği yapmaktadır.

Edvina Sponza’nın Özel Hayatı:

Edvina Sponza 2001 yılında iş insanı Murat Özyeğin ile evlendi. Çiftin Lal, Yaz ve Ege adında üç çocuğu var. Edvina Sponza, 2012 yılında Murat Özyeğin ile boşandı. Günümüzde ise İbrahim Kutluay ile sevgilidir.

Edvina Sponza hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir