Tuna Tavus kimdir, hayatı, biyografisi, Tuna Tavus nerelidir, Tuna Tavus kaç yaşında, Tuna Tavus boyu, kilosu kaç?

Tuna Tavus Kimdir?

Powerlifting ile uğraşan ünlü Youtuber Tuna Tavus’un biyografisini derledik. Peki Tuna Tavus kimdir, nerelidir, Tuna Tavus kaç yaşında, Tuna Tavus boyu, kilosu kaç? İşte Tuna Tavus hakkında detaylar.

Tuna Tavus Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tuna Tavus 12 Haziran 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tuna Tavus’un doğum yeri Ankara’dır. Tuna Tavus insan vücudunun kaldırmakta oldukça zorlanacağı yükleri uğraştığı spor sayesinde kolaylıkla kaldırabiliyor. Genç sporcu bir oturuşta 10’a yakın orta boy pizzayı ya da 1 tencere pilav ve 1 kilogram tavuğu rahatlıkla tüketebiliyor.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tuna Tavus Boyu Kaç?

Tuna Tavus 1.99 boyundadır.

Tuna Tavus Kaç Kilo?

Tuna Tavus’un ağırlığı yarışmalara hazırlandığı döneme göre değişkenlik göstermekle birlikte 140-148 kilogram arasında değişmektedir.

Tuna Tavus Hangi Burç?

Tuna Tavus İkizler burcudur.

Tuna Tavus Instagram Hesabı

instagram.com/tunatavus

Tuna Tavus hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.