Deniz Can Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Deniz Can Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ekranlarda yeni oyuncular görmek en çok herhalde izleyicileri mutlu ediyordur.Bu oyunculardan biri olan günümüz tarihine göre sadece 4 dizide görebildiğimiz genç ve aynı zamanda yakışıklı bir oyuncu olan Deniz Can Aktaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? son televizyon dizilerinin yeni merak edilen oyuncusunun biyografisi.

Deniz Can Aktaş Kimdir? Hayatı

Yakışıklı isim Deniz Can Aktaş, 28.07.1993 doğumlu olan İstanbul Şehrimizde hayata merhaba demiş bir oyuncudur.Aslen Anne ve baba tarafından Kastamonulu olan oyuncu 1.83 metre boyunda, 76 kilo ve Aslan burcudur.

Oyunculuk yönünde bir eğitim almak istemesi sebebiyle Konservatuarı tercih etmiş ve Devlet Konservatar’ında görmüş olduğu eğitimin ardından burayı bitirmiştir.Kendine olan güveniyle beraber Best Model isimli yarışmaya girmiş ve burada kendini göstermeyi başarmıştır.Oldukça iyi bir fiziğe sahip olan oyuncu, Best Model’in ardından gözünü oyunculuğa dikmiş ve dizilerde gördüğümüz bir kişi olmuştur.

Oyuncu ilk dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar adındaki dizi için ilk defa kamera karşısına geçmiştir.Bu dizide bir çok tanınan oyuncuda yer almıştır.Bunlardan bazıları Dilan Çiçek Deniz ile Melisa Şenolsun isimleridir.

Bu diziden sonra ise 2016 Ekim ayı içerisinde başlamış olan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide oyunculuk yapmaya başlamış olan oyuncu bu dizide bir lise öğrencisini canlandırmıştır.Bu diziden sonra ise genç isim, son olarak Avlu dizisinde oynamıştır.

Galatasaraylı olan isim kendini iyi bir Galatasaray taraftarı olarak görmektedir.

deniz-can-aktas-biyografi

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2017 – Nerdesin Birader?
2018 – Avlu

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.