Ece Begüm Yücetan Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında Boyu

Ece Begüm Yücetan Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Survivor yarışmasınla beraber ülke genelinde beğenilen bir kişi olmuş uzun boyu ve güzelliği ile aranılan Ece Begüm Yücetan kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Ece Begüm Yücetan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ece Begüm Yücetan İzmirli olan manken aynı zamanda sunuculuk yapmış Başak burcu bir isimdir.1988 senesi 27 Ağustos günü tam olarak doğduğu zaman dilimidir.İlkokula Kolejde başlamış ve liseyi ise Karşıyaka Lisesini tercih ederek bitirmiştir.Üniversiteye yine doğmuş olduğu ilde bulunan İzmir Ekonomi Üniversitesi’ni tercih ederek girmiş fakat 2 sene okuduktan sonra Üniversiteden ayrılmıştır.Açıköğretim’e yazılarak eğitimini sürdürürken bir yandan da mankenlik yapmaya başlamıştır.Boyu 1.80’dir.

Ortaokul senelerinden itibaren Voleybol ile basketbol oynamış olan ünlü isim bir süre kadarda tenis oynamıştır.

2009 tarihinde Miss Turkey’e katılmış ve finale kalan yarışmacılarından olmuştur.Aynı sene Kıbrıs’ta düzenlenen Güzellik Yarışmasına katılarak Ülkemizi temsil etmiş ve Kıbrıs’ta 2. olmuştur.

2010 tarihinde Bodrum ismindeki parçanın klibinde oynamıştır.2012 tarihinde Survivor Gönüllüler ile Ünlülerin yarışmış olduğu yarışmaya katılmış ve gönüllüler takımında bulunmuştur.

ece-begum-yucetan-biyografi

2015 tarihinin Şubat ayında başlaması planlanan Survivor All Star yarışmasına girmiş fakat yarışma başlamadan bir süre önce yarışmadan çıkartılmıştır.Onun yerine yarışmaya eski bir futbolcu girmiştir.Yarışmada Turabi ile Merve Aydın yarışmış ikiside finale kalmışlardır.

Mankenlik ile beraber Sunuculukta yapmış olan ünlü isim Fox Tv ekranlarında Magazin 90 programını sunmuş ardından 2013 tarihinde ise Tv8 ekranlarında Magazin 8 programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir