Emel Yıldırım kimdir, nereli, Emel Yıldırım'ın hayatı, biyografisi, Emel Yıldırım evli mi, boşandı mı ve Emel Yıldırım kaç yaşında?

Emel Yıldırım Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Emel Yıldırım kimdir, nereli, Emel Yıldırım’ın hayatı, biyografisi, Emel Yıldırım evli mi, boşandı mı ve Emel Yıldırım kaç yaşında? İşte Emel Yıldırım hakkında meral edilen detaylar.

Emel Yıldırım Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emel Yıldırım 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli’dir. Meslek lisesi hazır giyim bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılında Türkiye güzellik yarışmasına katılarak ikinci oldu. Yarışmanın ardından moda ile tanışan Emel Yıldırım, yaptığı tasarımlarla tüm dikkatleri üzerine çektikten sonra, yaşamına modacı olarak devam etti.

Emel Yıldırım kimdir, nereli, Emel Yıldırım'ın hayatı, biyografisi, Emel Yıldırım evli mi, boşandı mı ve Emel Yıldırım kaç yaşında?

2000 yılında kendi ismini verdiği ilk giyim mağazasını açan Emel Yıldırım’ın 2006 yılında Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği ilk defilesi olan Ay Çarpması yoğun ilgi ve beğeni topladı. Bunun ardından Nişantaşı’nda ikinci mağazasını açtı.

Günümüzde kendi markasını oluşturduğu kozmetik ve parfüm ürünlerini satışa sunmaktadır. Ayrıca Show Tv’de Emel Acar ile En Baştan ve Emel Acar ile Yenidendir programlarını sunmuştur.

Emel Yıldırım Evli mi?

Emel Yıldırım ünlü iş insanı Erdal Acar ile evliliğini 19 sene sonra 2014 yılında anlaşmalı olarak bitirmiştir. Bu evliliklerinden Emrecan ve Cansu adında 2 çocuğu vardır.

Emel Yıldırım hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir