Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi burç

Fulya Öztürk Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

CNN Türk ekranlarında gördüğümüz muhabir Fulya Öztürk’ün hayatı hakkında merak edilenler. Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi burç gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fulya Öztürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Muhabir Fulya Öztürk’ün kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Fulya Öztürk’ün doğum tarihi 5 Ocak 1989 yılıdır. Fulya Öztürk’ün doğum yeri Adana Seyhan’dır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitim aldı. Fulya Öztürk diksiyon ve drama eğitimleri aldı.

Fulya Öztürk 2007 yılında Star TV’de staj yaptı ve 2008 yılında CNN Türk kanalında çalışmaya başladı. Fulya Öztürk 2010 yılında haber merkezinde görev almaya başladı ve kurgu editörlüğü yaptı. Daha sonra muhabir olarak görev aldı ve birçok ses getiren habere imza atmıştır. TEDx’te konuşmacı olarak yer aldı.

Fulya Öztürk Hangi Burç?

Fulya Öztürk’ün burcu Oğlak’tır.

Fulya Öztürk kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi burç

Fulya Öztürk Instagram Hesabı

Fulya Öztürk’ün Instagram hesabının adı fullyaozturk ve 2021 Mart ayı itibari ile 162 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir