Yılmaz Erdoğan kimdir, nereli, Yılmaz Erdoğan kaç yaşında, Yılmaz Erdoğan boyu, kilosu kaç, Yılmaz Erdoğan evli mi

Yılmaz Erdoğan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Yılmaz Erdoğan kimdir, nereli, Yılmaz Erdoğan kaç yaşında, Yılmaz Erdoğan boyu, kilosu kaç, Yılmaz Erdoğan evli mi gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 tarihinde Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Babasının adı Nazım Erdoğan, annesinin adı ise Süheyla Erdoğan’dır. Anadolu Ateşi dans topluluğunun kurucusu ve ses sanatçısı Deniz Erdoğan ile kardeşlerdir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde eğitimini yarıda bırakarak Ferhan Şensoy’un tiyatrosuna katılmıştır.

Olacak O Kadar programının yazar kadrosunda yer aldı. Bir Demet Tiyatro ile tanınırlığını artırmıştır. 17. Sadri Alışık Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu seçildi.

Yılmaz Erdoğan Evli mi?

Yılmaz Erdoğan ilk evliliğini 1993-1998 yıllarında Sanem Oktar ile yapmıştır. İkinci evliliğini 2006 yılında oyuncu Belçim Bilgin ile yapmıştır. Çift 2018 yılında boşanmıştır.

Yılmaz Erdoğan Çocuğu Var mı?

İlk evliliğinden Berfin Erdoğan adında bir kızı var. İkinci evliliğinden ise Rodin Erdoğan adında oğlu vardır.

Yılmaz Erdoğan Boyu Kaç?

Yılmaz Erdoğan 1.77 boyundadır.

Yılmaz Erdoğan Kaç Kilo?

Yılmaz Erdoğan 73 kilodur.

Yılmaz Erdoğan Hangi Burç?

Yılmaz Erdoğan Akrep burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir