Esila Umut Kimdir?

Esila Umut Kimdir?

Gelecek yıllarda adını çok fazla duyacağımız ve ekranlardaki birçok dizide izleyeceğimizi düşündüğümüz başarılı ve güzel oyuncu Esila Umut kimdir? kaç yaşında boyu kilosu kaç? cevabını oluşturduğumuz bu yazımızla öğrenebilirsiniz.

Esila Umut Biyografisi

2001 tarihinde İzmir’de hayata merhaba diyen Esila Umut, aslen de İzmirli olan bir oyuncudur.Çocukluğu ve yılları İzmir’de geçen isim 2017 tarihinden itibaren ise İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.

Esila Umut’un boyu 1.68 cm, kilosu ise 54’tür.Göz rengi ise Mavidir.

İlk olarak çeşitli Cast ajanslarına kayıt olan isim 2015 tarihinde rol almış olduğu “Sevdam Alabora” isimli dizi ile ilk defa oyunculuk yapmaya başlamıştır.Şafak Fişek Ajans oyuncularından biri olan güzel oyuncu, bu dizinin ardından ise 2017 tarihinde ilk bölümünle ekranlarda olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde gösterdiği performans ve güzelliği ile dizide bir adım öne çıkmayı başaran isim, gittikçe artan bir hayran kitlesine sahip olmaktadır.

Özel hayatında genellikle yakın arkadaşları ile vakit geçiren güzel isim, ayrıca denizi ve hayvanları çok seviyor.kimdirkim.com Instagram’da binlerce takipçisi bulunan genç oyuncu yakın zamanda yeni yapımlarda yer alacağa benziyor.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Sevdam Alabora
2017 – Ufak Tefek Cınayetler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın