Savaş Çorlu kimdir? nereli kaç yaşında?

Savaş Çorlu Kimdir?

Uzun süredir A Spor televizyonunda spor yorumculuğu yapan isimlerden Savaş Çorlu hakkında merak edilenler ve Savaş Çorlu kimdir, Savaş Çorlu nereli, Savaş Çorlu kaç yaşında gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Savaş Çorlu Kimdir Hayatı Biyografisi Nereli Kaç Yaşında

Savaş Çorlu doğum yeri İstanbul ilinde 1973 yılında dünyaya gelmiştir. Savaş Çorlu medya sektörüne uzun yıllar önce girmiş olan bir isimdir. İlk olarak muhabirlik yaparak mesleğe adım atmış ardından ise spor yazarlığı ve spor yorumculuğu yapmaya başlamıştır.

Galatasaray taraftarı olan ünlü isim, hem Fotomaç Gazetesi Galatasaray muhabiri olarak hem de A Spor yorumcusu olarak medyanın içinde yer almayı sürdürmektedir. Galatasaray’ın her maçını izleyen ünlü isim, zaman zaman yapmış olduğu söylemlerle dikkat çekmektedir.

Savaş Çorlu hakkında merak edilenler ve Savaş Çorlu kimdir, Savaş Çorlu nereli, Savaş Çorlu kaç yaşında

Savaş Çorlu evli mi diye sorarsanız kendisi evli ve Aras isminde bir erkek çocuğu bulunmaktadır.2019 tarihinde televizyonda Galatasaray yönetimine yönelik eleştirileri nedeniyle çok sayıda Galatasaray taraftarının tepkisini çekmiştir.

A Spor kanalında halen kariyerine devam eden ünlü isim Süper Lig ve Galatasaray ile ilgili kendi düşüncelerini izleyiciye katıldığı programlarda aktarmaktadır.

Savaş Çorlu Kimdir Hayatı Biyografisi Nereli Kaç Yaşında

Savaş Çorlu kimdir, Savaş Çorlu nereli, Savaş Çorlu kaç yaşında gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Savaş Çorlu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.