Savaş Çorlu Kimdir?

Savaş Çorlu Kimdir?

Uzun süredir A Spor televizyonunda spor yorumculuğu yapan ünlü isimlerden Savaş Çorlu kimdir? nereli kaç yaşında? cevapları ve daha fazlası yazımızda sizlerle.

Savaş Çorlu Biyografisi

1973 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Savaş Çorlu, medya sektörüne uzun yıllar önce girmiş olan bir isimdir.İlk olarak muhabirlik yaparak mesleğe adım atmış ardından ise spor yazarlığı ve spor yorumculuğu yapmaya başlamıştır.

Galatasaray taraftarı olan ünlü isim, hem Fotomaç Gazetesi Galatasaray Muhabiri olarak hem de A Spor yorumcusu olarak medyanın içinde yer almayı sürdürmektedir.Galatasaray’ın her maçını izleyen ünlü isim, zaman zaman yapmış olduğu söylemlerle dikkat çekmektedir.

Evli olan ünlü spor yorumcusunun Aras isminde bir erkek çocuğu bulunmaktadır.2019 tarihinde televizyonda Galatasaray yönetimine yönelik eleştirileri nedeniyle çok sayıda Galatasaray taraftarının tepkisini çekmiştir.

A Spor’da halen kariyerine devam eden ünlü isim Süper Lig ve Galatasaray ile ilgili kendi düşüncelerini izleyiciye katıldığı programlarda aktarmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın