Tuncay Tuncel Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Tuncay Tuncel Kimdir

Çoğumuz onun şarkılarını dinliyoruz, çoğumuzda farklı bir duygu içersine giriyoruz ama kim olduğunu bilmiyorsunuz.İşte Bu konumuz içersinde Tuncay Tuncel kimdir nereli kaç yaşında hepsini bulabilirsiniz.

Tuncay Tuncel Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Sanatçı Tuncay Tuncel, 1971 tarihinde İstanbul ili Bakırköy ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır.Lüleburgazlı Annesi babası ise Babaeskili’dir.Zeytinburnunda bulunmakta olan 100. Yıl Ticaret lisesinden mezun olmuştur.Bu okul bittikten sonra Karadeniz Yüksekokuluna giriş yapmış ordanda başarıyla mezun olmuştur.

İyi derece Futbol becerisi vardır bu yüzden küçükken Beşiktaşlı olmasına rağmen Galatasaray’ın Alt yapısında forma giyme şansı bulmuştur.Hem Futbol hemde Müzik onun için bir tutkuydu.Müziğe olan ilgisi daha ağır basması nedeniyle Arkadaşlarının yoğun isteği üzerine Unkapanına doğru yol almıştır.Oradaki kişiler tarafından dinlenmiş ve beğenilmiştir.Çok fazla çıkarmış olduğu albümler bulunmaktadır.

Albümlerinde genelde taverna ve arabesk şarkılar seslendirmiş şarkıları oldukça fazla dinlenmiştir.

Ekibimiz kimdirkim ailesi olarak sizlere tavsiyemiz muhakkak Tuncey Tuncel’in şarkılarını dinleyin gerçekten çok hoşunuza gidecek parçaları bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir