Burcu Biricik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burcu Biricik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç bayan oyunculardan olan yeni bir dizi ile karşımıza çıkması beklenen oyuncu Burcu Biricik kimdir kaç yaşında boyu kaç? bütün özgeçmişi işte hayranları için yazımızda.

Burcu Biricik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burcu Biricik, Akdeniz Bölgemizin Turizm açısından en yoğun illerinden biri olan Antalyalı bir oyuncudur.1989 senesi 4 Mayıs günü hayata gözlerini açmıştır.2006 senesinde doğmuş olduğu il olan Antalya’da yapılan yarışmaya katılmış ve yarışmada Akdeniz’in Kraliçesi ünvanını almıştır.Boyu 1.70’dir.

Lise okuduğu senelerde Tiyatro’ya katılmış ve aldığı ödülün sonrasında ise oyunculuğa profesyonel olarak adım atmak istemiştir.ÜEge Üniversitesi’ni bitirmesinden sonra İzmir’de Bornova Belediyesi’nin Şehir Tiyatrosuna katılarak burada oyunculuk dersleri almıştır.

Oyunculuğa ilk başlarda Bornova’da Rol aldığı tiyatrolarla başlamıştır.Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım adındaki tiyatro oyunlarında oynadı.İlk defa 2007’de Maçolar dizisinde rol aldı.Ardından ise Kanal D ekranlarındaki yarışmaya girdi ve birinci olan isimlerden biri oldu.Sonrasında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile Ustura Kemal dizilerinde azda olsa yer aldı.2012’de Düşman Kardeşler dizisinde oynadı.

Trt televizyonundaki Beni Böyle sev dizisi 2013 tarihinde oynadığı dizi olmuş ardından farklı reklamlarda televizyonda izlenmiştir.2014’de Şeref Meselesi’nde oynamıştır.

Oynadığı reklamlardan bazıları ise Gömlek reklamı, Biskrem reklamı, Profilo ve Penti reklamıdır.

Burcu Biricik Oynadığı Diziler ve Filmler

2007 – Maçolar
2012 – Düşman Kardeşler
2013 – Beni Böyle Sev
2013 – Kedi Özledi(Film)
2013 – İnanç Odası(Film)
2014 – Bana Masal Anlatma(Film)
2014 – Şeref Meselesi
2016 – Hayat Şarkısı
2016 – Cok Uzak Fazla Yakın (Film)
2018 – Çiçero (Film)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın