Ezgi Sütçü Ercan Kimdir?

Ezgi Sütçü Ercan Kimdir?

Bir çok kategoride program sunma yeteneği bulunan ve şu sıralarda halen Trt Spor ekranlarında sunuculuk yapan ünlü isimlerden Ezgi Sütçü Ercan kimdir? yetenekli sunucuyu daha yakından tanımak ister misiniz? işte hayatı.

Ezgi Sütçü Ercan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Sunucu Ezgi Sütçü Ercan, 1987 tarihinde Ülkemizin Başkenti olan Ankara’da doğmuştur.Eğitim hayatının tümünü burada tamamlamış olan isim ilkokuldan, Üniversiteyi bitirene kadar olan bütün eğitimini burada okumuştur.Mezun olduğu Üniversite Hacettepe Üniversitesinin Siyaset Bilimi Bölümüdür.Babası Türk Dişhekimleri Genel Başkan Vekili olan sunucu ayrıca aslen Eskişehir nüfusuna kayıtlıdır.

Sunucu, Üniversiteyi tamamlamasının ardından Trt tarafından düzenlenen sınava katılmış ve sınavı geçmiştir.Sınavın ardından bir süre kadar Trt Haber televizyonunda çalışmaya başlamış olan isim ilk olarak Kültür programları ile ekranlara gelmiştir.Trt Haber televizyonunda gündüz kuşağında sunmuş olduğu programlarla tanınan ünlü isim bir süre sonra ise çalışmış olduğu kuruluş olan Trt Haber’den ayrılmıştır.

Bir süre kadar sunmuş olduğu Parola programının ardından ünlü sunucu Trt Spor ekranlarına geçmiş ve burada Spor Stüdyosu adındaki programı sunmaya başlamıştır.Bu programa çeşitli kişileri konuk eden sunucu, spor programı sunucuları arasında beğenilen bir isimdir.

2014’de nişanlanan ünlü sunucu bir süre sonra ise evlenmiştir.Eşinin ismi Ozan Ercan beyfendidir.Çiftin evlilik törenine bir çok tanınmış ünlü isim katılmıştır.

Renkli bir kişiliği bulunan sunucu sosyal medyayıda etkili kullanan ünlülerdendir.Hem instagram hemde twitter hesabı kullanan sunucu gündemi takip eden paylaşımlar yapmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın