Ezgi Sütçü Ercan Kimdir Hayatı Biyografisi

Ezgi Sütçü Ercan Kimdir?

TRT Spor ekranlarında sunuculuk yapan Ezgi Sütçü Ercan hakkında merak edilenler. Ezgi Sütçü Ercan kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ezgi Sütçü Ercan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Ezgi Sütçü Ercan’ın doğum tarihi tam olarak bilinmese de 1987 yılında doğmuştur. Ezgi Sütçü Ercan’ın doğum yeri Başkent Ankara’dır. Eğitim hayatının tümünü burada tamamlamıştır. Ezgi Sütçü Ercan Hacettepe Üniversitesinin Siyaset Bilimi Bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ezgi Sütçü Ercan’ın babası Türk Diş Hekimleri Genel Başkan Vekili olan Serdar Sütçü’dür.

Ezgi Sütçü Ercan Evli Mi, Kiminle Evli?

Ezgi Sütçü Ercan kiminle evli sorusu çok sorulmaktadır. Ezgi Sütçü Ercan evli ve eşinin adı Ozan Ercan’dır. Çiftin evlilik törenine bir çok tanınmış ünlü isim katılmıştır.

Renkli bir kişiliği bulunan sunucu sosyal medyayı da etkili kullanan ünlülerdendir. Hem instagram hem de twitter hesabı kullanan sunucu gündemi takip eden paylaşımlar yapmaktadır.

Ezgi Sütçü Ercan Aslen Nereli?

Ezgi Sütçü Ercan nereli aslen? Ezgi Sütçü Ercan baba tarafından Eskişehirli’dir.

Ezgi Sütçü Ercan kimdir, kaç yaşında, nereli

Ezgi Sütçü Ercan Kariyeri

Sunucu üniversiteyi tamamlamasının ardından TRT tarafından düzenlenen sınava katılmış ve sınavı geçmiştir. Sınavın ardından bir süre kadar TRT Haber televizyonunda çalışmaya başlamış olan isim ilk olarak kültür programları ile ekranlara gelmiştir. TRT Haber televizyonunda gündüz kuşağında sunmuş olduğu programlarla tanınan ünlü isim bir süre sonra ise çalışmış olduğu kuruluş olan TRT Haber’den ayrılmıştır.

Bir süre kadar sunmuş olduğu Parola programının ardından ünlü sunucu TRT Spor ekranlarına geçmiş ve burada Spor Stüdyosu adındaki programı sunmaya başlamıştır. Bu programa çeşitli kişileri konuk eden sunucu, spor programı sunucuları arasında beğenilen bir isimdir.

Ezgi Sütçü Ercan Instagram Hesabı

Ezgi Sütçü Ercan’ın Instagram hesabının adı ise ezgistc ve 2021 Şubat ayı itibari ile 30 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ezgi Sütçü Ercan Twitter Hesabı

Ezgi Sütçü Ercan’ın Twitter hesabının adı ise ezgistc ve 2021 Şubat ayı itibari ile 8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ezgi Sütçü Ercan Youtube Kanalı

Ezgi Sütçü Ercan’ın kendi adıyla açtığı bir Youtube kanalı vardır ve paylaşımlar yapmaktadır.

Ezgi Sütçü Ercan Evli Mi, Kiminle Evli?

Ezgi Sütçü Ercan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir