Haber Global sunucusu Nehir Tümer kimdir, nereli, Nehir Tümer kaç yaşında, Nehir Tümer ne mezunu?

Nehir Tümer Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Haber Global’in ekran yüzlerinden biri olan sunucu Nehir Tümer hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Haber Global sunucusu Nehir Tümer kimdir, nereli, Nehir Tümer kaç yaşında, Nehir Tümer ne mezunu? İşte Nehir Tümer hakkında detaylar.

Nehir Tümer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nehir Tümer 5 Mart 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Nehir Tümer 2015 yılında Ege Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü bitirmiştir. Başkent İletişim Akademisi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Başkent İletişim Akademisi’nde, Halkla İlişkiler Uzmanı ve usta öğretici olarak çalıştı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Haber Global sunucusu Nehir Tümer kimdir, nereli, Nehir Tümer kaç yaşında, Nehir Tümer ne mezunu?

Çalışma hayatına ilk olarak 2016 yılında Show TV’de başladı. Gündüz kuşağı programında muhabirlik yaptı. Haber ajansı editörlük tecrübesi de bulunan Tümer, 2021 yılında Haber Global televizyonunda program prodüktörlüğüne başladı. Ardından haber merkezine geçti. Şubat 2022’den beri Haber Global ekranlarında gece bültenini sunmaktadır.

Nehir Tümer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir