Gözde Şeker Kimdir Hayatı Biyografisi

Gözde Şeker Kimdir?

Haber Global spikerlerinden Gözde Şeker hakkında merak edilenler. Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gözde Şeker Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Sunucu Gözde Şeker kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Gözde Şeker’in doğum tarihi 1987 yılıdır. İlk olarak Aydın Doğan Meslek Lisesine yazılmış ve burada almış olduğu eğitimin ardından Staj için CNBC-E’ye gönderilmiştir. Burada staj yapması ile beraber bu mesleğe atılmış ve lise sondayken CNN Türk ekibine dahil olmuştur.

CNN Türk’te çalışmaya başlaması ile beraber ilk olarak asistanlık yapmaya başlamış ardından ise zamanla muhabirliğe geçmiştir. Toplam beş sene kadar CNN Türk televizyonunda görev almış isim ayrıca CNN Türk’te çalışırken bir yandan da üniversite eğitimini sürdürmüş ve İstanbul Üniversitesi’nin Edebiyat Fakültesi’nde eğitim görmüştür.

Gözde Şeker kimdir, kaç yaşında, nereli

CNN Türk’ten sonra TRT Türk ekranlarına geçmiş olan isim burada TRT Türk televizyonunun yurtdışı için görevlendirdiği isim olmuştur. Bu nedenle bir süre kadar Bosna Hersek’te kalmaya başlamış ve TRT’nin Bosna Hersek Temsilciğini yapmıştır.

2009 senesinden itibaren burada olmuş ardından ise Habertürk’ten gelen teklifle beraber Habertürk televizyonunda görev almaya başlamıştır. Sabah Televizyon izleyenlerin en beğendiği isimlerden biri olan güzel isim sunmuş olduğu Gün Başlıyor programınla beraber çıtasını yükseltmiştir.

Gözde Şeker Habertürk’ün ardından 2018 yılında Haber Global kanalına geçmiştir.

Gözde Şeker Instagram Hesabı

Gözde Şeker’in Instagram hesabının adı ise gozde_seker ve 2021 Şubat ayı itibari ile 22.8 bin takipçisi bulunmaktadır.

Gözde Şeker Twitter Hesabı

Gözde Şeker’in Twitter hesabının adı ise gozdeseker ‘dir.

Gözde Şeker Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Gözde Şeker ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir