Gözde Şeker Kimdir?

Gözde Şeker Kimdir?

Habertürk’te Gün Başlıyor adındaki sabah programını sunmuş ve güzelliği ile çoğu kişinin biyografisini öğrenmek istediği ünlü sunucu Gözde Şeker kimdir? bu yazımız aracılığı ile sizlere bu sorunun cevabını en net şekilde vereceğiz.

Gözde Şeker Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir? Hayatı

Sunucu Gözde Şeker, hayata gözlerini İstanbul’da açmış olan 1987’li bir ünlüdür.İlk olarak Aydın Doğan Meslek Lisesine yazılmış ve burada almış olduğu eğitimin ardından Staj için CNBC-E’ye gönderilmiştir.Burada staj yapmasınla beraber bu mesleğe atılmış ve lise sondayken CNN Türk ekibine dahil olmuştur.

CNN Türk’te çalışmaya başlamasınla beraber ilk olarak asistanlık yapmaya başlamış ardından ise zamanla muhabirliğe geçmiştir.Toplam beş sene kadar CNN Türk televizyonunda görev almış isim ayrıca CNN Türk’te çalışırken bir yandan da Üniversite eğitimini sürdürmüş ve İstanbul Üniversitesi’nin Edebiyat Fakültesi’nde eğitim görmüştür.

CNN Türk’ten sonra Trt Türk ekranlarına geçmiş olan isim burada Trt Türk televizyonunun Yurtdışı için görevlendirdiği isim olmuştur.Bu nedenle bir süre kadar Bosna Hersek’te kalmaya başlamış ve Trt’nin Bosna Hersek Temsilciğini yapmıştır.

2009 senesinden itibaren burada olmuş ardından ise Habertürk’ten gelen teklifle beraber Habertürk televizyonunda görev almaya başlamıştır.Sabah Televizyon izleyenlerin en beğendiği isimlerden biri olan güzel isim sunmuş olduğu Gün Başlıyor programınla beraber çıtasını yükseltmiştir.

Gözde Şeker Habertürk’ün ardından 2018 yılında Haber Global kanalına geçmiştir.Artık sunuculuğunu bu meslekte yapan isim tekrar bir gün Habertürk kanalına döner mi dönmez mi? bilinmez.Bizde kendisine yeni kanalında başarılar diliyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın