Meltem Acet Kimdir?

Meltem Acet Kimdir?

Birçok Tv kanalında çalışmış ve kariyerini başarılı şekilde sunucu olarak sürdüren güzel isim Meltem Acet kimdir? kaç yaşında, boyu, kilosu, evli mi? cevaplarını derlemiş olduğumuz konumuzda bulabileceksiniz.

Meltem Acet Kimdir? Biyografisi

24 Eylül 1982 Ankara doğumlu olan Meltem Acet, ilkokula Ankara’da başlamış ve liseyi ise TED Koleji’nde okumuştur.Ankara’dan eğitim süresince hiç kopmamış olan isim Ankara ODTÜ Ekonomi bölümünden mezun olmuştur.

Meltem Acet’in boyu 1.70 cm, kilosu ise 55’dir.Burcu ise Terazi’dir.

ODTÜ Ekonomi bölümü sonrası aynı okulda Yüksek lisans yapmış olan Meltem Acet, akabinde ise İngiltere’ye gitmiş arkasından da Amerika’ya geçerek buralarda finans üzerine şirketlerde çalışmıştır.Türkiye’ye döndükten sonra Türkcell ve Vodafone’de çalışmış olan isim ekranlara ise ilk olarak Fox Tv ekranlarınla çıkmıştır.”Çalar Saat” programının ekonomi kategorisinde görev almış isim ardından ise A Haber’e geçmiştir.

A Haber’in ardından Artı 1 Tv’ye geçmiş olan isim bu kanalda “Paranın Nabzı” ile “Sıradışı” isimli programlar sunmuş ve kariyerinde önemli bir yere ulaşmıştır.Kimdirkim.com Artı 1’in ardından TGRT Haber kanalına geçmiş olan isim burada Ekonomi Müdürlüğü yapmış ardından ise son olarak Habertürk televizyonuna geçmiştir.

Ünlü sunucu evli mi? 22 mart 2019 tarihinde 14 senelik eşinden ayrılmıştır.Ayrılmış olduğu eski eşi iş adamı Onat Acet’tir.

Hayvanlara çok fazla zaman ayıran isim çok sayıda isminde takdirini almıştır.Özellikle kendisi engelli 3 tane kediye evinde bakmaktadır.Ünlü sunucunun bu güzel davranışı çok sayıda kişiye de umarım örnek olur.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın