Meltem Acet Kimdir? Kaç Yaşında Evli mi? Boyu Kilosu Nedir?

Meltem Acet Kimdir?

Birçok TV kanalında çalışmış ve kariyerini başarılı şekilde sunucu olarak sürdüren güzel isim Meltem Acet hakkında bilgiler. Meltem Acet kimdir, Meltem Acet kaç yaşında, Meltem Acet boyu kilosu, Meltem Acet evli mi gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Meltem Acet Kimdir, Biyografisi, Hayatı

Meltem Acet kaç yaşında diye soruyorsanız Meltem Acet’in doğum tarihi 24 Eylül 1982 yılıdır. Meltem Acet nerede doğdu sorunuzun cevabı da Ankara’dır. Meltem Acet ilkokula Ankara’da başlamış ve liseyi ise TED Koleji’nde okumuştur. Ankara’dan eğitim süresince hiç kopmamış olan isim, Ankara ODTÜ Ekonomi bölümünden mezun olmuştur.

Meltem Acet Çalıştığı Yerlerr

ODTÜ Ekonomi bölümünü kazanmış ve bu zor bölümü 5. olark bitirmiştir. Sonra da yine Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmış olan Meltem Acet, akabinde ise İngiltere’ye gitmiştir. Sonrasında da Amerika’ya geçerek finans üzerine şirketlerde çalışmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Meltem Acet Turkcell ve Vodafone’da çalışmıştır.

Meltem Acet, televizyonda ilk olarak Fox TV ekranlarınla çıkmıştır. Çalar Saat programının ekonomi kategorisinde görev almış isim ardından ise A Haber’e geçmiştir.

A Haber’in ardından Artı 1 Tv’ye geçmiş olan isim bu kanalda “Paranın Nabzı” ile “Sıradışı” isimli programlar sunmuş ve kariyerinde önemli bir yere ulaşmıştır.Kimdirkim.com Artı 1’in ardından TGRT Haber kanalına geçmiş olan isim burada Ekonomi Müdürlüğü yapmış ardından ise son olarak Habertürk televizyonuna geçmiştir.

Şu an Habertürk ekranlarında hafta sonu “Ana Haber Bülteni”ni sunmaktadır. Ayrıca gündüz kuşağında saat başı Manşet programını sunmaya devam etmektedir.

Meltem Acet Kimdir, Biyografisi, Hayatı

Hayvanlara çok fazla zaman ayıran isim çok sayıda isminde takdirini almıştır. Özellikle kendisi engelli 3 tane kediye evinde bakmaktadır. Ünlü sunucu Meltem Acet’in bu güzel davranışı çok sayıda kişiye de umarız örnek olur. 🙂

Meltem Acet Evli mi?
Meltem Acet

Meltem Acet Boyu Kilosu ve Burcu

Meltem Acet’in boyu kilosu 1.70 ve kilosu ise 55’dir. Meltem Acet’in burcu ise Terazi’dir.

Meltem Acet hakkında bilgileri ve Meltem Acet kimdir, Meltem Acet kaç yaşında, Meltem Acet boyu kilosu, Meltem Acet evli mi

Meltem Acet Evli mi?

Meltem Acet evli mi sorusu intenette en çok merak edilen sorulardan birisi. Meltem Acet, 22 Mart 2019 tarihinde, 14 senelik eşinden ayrılmıştı. Ayrılmış olduğu eski eşi, iş insanı Onat Acet’tir. Çiftin bir kızı vardır. Şu anda evli mi sorusunun cevabı ise “hayır”dır.

Meltem Acet kimdir, Meltem Acet hayatı, Meltem Acet biyografisi

Meltem Acet Hakkında Son Haberler

Sunucu Meltem Acet, Şubat 2021 başında, tanımadığı bir adam tarafından, iş yeri ve çekim yerlerinde sözlü tacizle uğrayarak rahatsız edildiğini ve şikayetçi olduğunu belirtmişti. “Ben Meltem’in kocasıyım, çocuğunun babasıyım, aramızın düzelmesine yardımcı olun” dediği ortaya çıktı. Meltem Acet,  bu kişiden şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı aldırdı.

Meltem Acet kimdir, Meltem Acet kaç yaşında, Meltem Acet boyu kilosu, Meltem Acet evli mi gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını derledik. Meltem Acet ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir