Seçil Özer Kimdir? Boyu Kilosu Evli mi?

Seçil Özer Kimdir?

Deneyimli muhabirlerden ve sunuculardan biri olarak Türk televizyonlarında uzun zamandır yer alan ünlü isim Seçil Özer ile ilgili oluşturduğumuz bu yazı ile ünlü sunucu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Seçil Özer Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

1982 tarihinde Ankara’da doğan Seçil Özer, uzun yıllar doğduğu yer olan Ankara’da yaşamış ardından da iş hayatı nedeniyle İstanbul’a gitmiştir.Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin Radyo ve Televizyon bölümünü bitirmiş olan isim, ilk olarak KanalTürk televizyonunda kariyerine başlamıştır.

Seçil Özer’in boyu 1.65 cm, kilosu ise 57’dir.Göz rengi ise Kahverengidir.

KanalTürk televizyonunun arkasından kariyerini Skytürk televizyonu ile devam ettirmiş olan isim ardından ise Kanal 24 televizyonunda çalışmıştır.Bu kanallardan sonra Kanal D’ye geçmiş olan isim Mehmet Ali Birand zamanında yükselmiş ve Ankara’nın nabzını yaptığı kaliteli muhabirlik ile göstermiştir.

Kanal D televizyonunda Cumhurbaşkanlığı ile birlikte Başbakanlık muhabirliği görevlerinde bulunmuş isim özellikle Anayasa ile ilgili çalışmaları Haberleri takip eden izleyicilere aktarmıştır.Kimdirkim.com Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanmış “Söz Meclisten Dışarı” programında da görev almış isim ardından Kanal D Hafta sonu haberleri sunmuştur.

Seçil Özer evli mi? evli olan sunucunun eşinin ismi Bilal Yakınbaş’tır.Eşi Dışişleri Bakanlığı Müşavirliğinde çalışan bir isimdir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir