Seçil Özer Kimdir? Boyu Kilosu Evli mi?

Seçil Özer Kimdir?

KRT TV’de ana haber bültenini sunan Seçil Özer ile ilgili bilgiler sıklıkla aranmaktadır. Sunucu Seçil Özer’in hayatını, biyografisini derledik.  Seçil Özer kimdir, nereli, Seçil Özer kaç yaşında, Seçil Özer boyu, kilosu kaç, Seçil Özer evli mi, kiminle evli, eşi kimdir gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. KRT TV’nin ekran yüzlerinden Seçil Özer hakkında detaylar.

Seçil Özer Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

1982 tarihinde Ankara’da doğan Seçil Özer, uzun yıllar doğduğu yer olan Ankara’da yaşamış ardından da iş hayatı nedeniyle İstanbul’a gitmiştir. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinin Radyo ve Televizyon bölümünü bitirmiş olan isim, ilk olarak KanalTürk televizyonunda kariyerine başlamıştır. Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

KanalTürk televizyonunun arkasından kariyerini Skytürk televizyonu ile devam ettirmiş olan isim ardından ise Kanal 24 televizyonunda çalışmıştır.Bu kanallardan sonra Kanal D’ye geçmiş olan isim Mehmet Ali Birand zamanında yükselmiş ve Ankara’nın nabzını yaptığı kaliteli muhabirlik ile göstermiştir.

Kanal D televizyonunda Cumhurbaşkanlığı ile birlikte Başbakanlık muhabirliği görevlerinde bulunmuş isim özellikle Anayasa ile ilgili çalışmaları Haberleri takip eden izleyicilere aktarmıştır.Kimdirkim.com Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanmış “Söz Meclisten Dışarı” programında da görev almış isim ardından Kanal D Hafta sonu haberleri sunmuştur. KRT TV’de Zafer Arapkirli’nin yerine Seçil Özer gelmiştir. Seçil Özer ana haber bültenini sunmaktadır.

Seçil Özer kimdir, nereli, Seçil Özer kaç yaşında, Seçil Özer boyu, kilosu kaç, Seçil Özer evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

Seçil Özer Kiminle Evli?

Seçil Özer evli mi? evli olan sunucunun eşinin ismi Bilal Yakınbaş’tır. Eşi Dışişleri Bakanlığı Müşavirliğinde çalışan bir isimdir.

Seçil Özer Boyu Kaç?

Seçil Özer’in boyu 1.65’tir.

Seçil Özer Kaç Kilo?

Seçil Özer 57 kilodur.

Seçil Özer Instagram Hesabı

instagram.com/secilozer

Sunucu Seçil Özer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.