Furkan Göksel kimdir? nereli kaç yaşında boyu ve kilosu

Furkan Göksel Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin başladığı günden itibaren dizide rol alan ve 2019 yılı Ağustos ayı içerisinde diziden ayrıldığını belirten Furkan Göksel kimdir?, nereli, kaç yaşında, boyu kaçtır? işte bütün doğru cevapları makalemizde sizlerle.

Furkan Göksel Biyografisi

13 Temmuz 1994 tarihinde Bartın’da dünyaya gelen Furkan Göksel, 1.86 metre boyunda, 80 kilo ve Yengeç burcudur.Plato Meslek Yüksekokulu mezunu olan isim burada Oyunculuk üzerine eğitim görmüş ve 12 yaşından itibaren Arka Sokaklar Dizisi ile beraber oyunculuğa başlamıştır.

Arka Sokaklar dizisinde Metin karakterini canlandırmış olan ünlü isim, bu dizide toplam 13 sezon rol almıştır.Diziye başladığı zaman yaşı 12 olan ünlü isim, oyunculukta oldukça hedefleri büyük kişilerden biridir.

Özel hayatında spor yapan ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven ünlü oyuncu, bakalım oyunculuğa hangi dizide yer alarak devam edecek?

Rol Aldığı Diziler

2006-2019 – Arka Sokaklar (13 Sezon) (Metin)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.