Emre Taşkıran Kimdir Hayatı Biyografisi

Emre Taşkıran Kimdir?

Rol almış olduğu bütün dizilerde mükemmel bir performans çizerek oyunculukta çok iyi işler yapabileceğini göstermiş ünlü yakışıklı isim Emre Taşkıran kimdir? bu yazımız sayesinde yakışıklı isim ile ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Emre Taşkıran Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Oyuncu Emre Taşkıran hayata gözlerini 1989 tarihinle beraber açmış ve Ankara nüfusuna kayıtlı olan bir isimdir.Çocukluğu Ankara’da geçmiş olan yakışıklı isim çocuk çağlarda çeşitli sağlık sorunları yaşamış ve bu nedenle biraz sıkıntılı bir okul hayatı yaşamıştır.6. sınıfa gittiği sırada apandisti patlayan oyuncu hastaneye zor yetiştirilmiştir.Mikrop kapma tehlikesi sebebiyle 2 hafta süresince hastanede tek başına yatmış ve zor günler geçirmiştir.

6. sınıfta yaşamış olduğu bu tahlilsiz sağlık sorununun ardından 8. sınıfta tekrar hastalanmış ve ciddi bir boğaz enfeksiyonu geçirmiştir.Sağlık problemleri nedeniyle yakışıklı oyuncunun okulu uzamış ve okulu 5 senede bitirmek zorunda kalmıştır.

Lise eğitimi bittikten sonra Turizm Otelcilik Bölümünü kazanan ünlü isim Trabzon’da okumaya başlamış ve 2. senenin sonlarında okulu bırakarak tekrar Ankara’ya ailesinin yanına gitmiştir.Ailesinin yanına giderek onlara oyunculuk yapmak istediğini belirtmiş ve aileside ona destek vermiştir.20 yaşına kadar herhangi bir Tiyatro oyununa bile gitmeyen oyuncu ardından ise Tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır.

Bir süre kadar almış olduğu oyunculuk eğitiminin ardından 2014 senesinde Nizama Adanmış Ruhlar isimli dizide rol alarak ilk oyunculuk yaşantısınada başlamıştır.

Emre Taşkıran Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Nizama Adanmış Ruhlar
2014 – Hıyanet Sarmalı
2014 – Sungurlar
2016 – Tatlı İntikam

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.