Demet Özdemir Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Demet Özdemir Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dizilerin güzel oyuncuları arasında yer alan Çilek Kokusu Aslı karakterini canlandırmış olan Ünlü oyuncu Demet Özdemir kimdir nereli kaç yaşında? bütün biyografisi bizi takip eden internet kullanıcıları için işte başlıyor.

Reklamlar

Demet Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya geldi.Toplam 3 kardeştirler.Bir tane abisi bir tanede ablası bulunmaktadır.O daha küçükken annesi ile babası ayrılmışlardır ve bu sebeble İstanbul’a göç etmişlerdir.İstanbul’da annesi, ablası beraber yaşamışlardır.Ablası büyük fedekarlık sağlayarak çalışmış ve onun okumasında büyük bir paya sahip olmuştur.

Dansa olan ilgisi sebebinle Dans Kursuna katılmış ve 1-2 yıl kadar dans etmiştir.Daha sonra okulu bırakmış ve Akşam Lisesine devam edip mezuniyetini almıştır.Bengü dans kadrosundan ayrılınca Efes Kızları ile dans imkanı bulan ünlü oyuncunun boyu 1.70’dir.

Oyunculuğa Reklam filmlerinde oynayarak başladı.2009 tarihinde Mustafa Sandal’ın iki tane şarkısını çektiği klipte dansçı olarak oynamıştır.2012 tarihinde Pegasus reklamında oynadı.2013 tarihinde Blue Jean Dergisi takviminde kendine yer edindi.Lise okuduğu sıralarda özel olarak 3 ay kadar dans dersi aldı.

Liseyi bitirdikten sonra Demet Özdemir 2 yıl özel olarak Şahika Tekand’da tiyatro konusunda eğitim almıştır.İlk defa dizide oynaması 2013 tarihinde gerçekleşti.Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide oynamıştır.Sana Bir Sır Vereceğim Aylin karakterini canlandırmıştır.Daha sonra 2014 tarihinde Kurt Seyit ve Şura isimli diziye Alya karakterinle giriş yapmıştır.

demet-ozdemir-biyografi

Ünlü Oyuncu 2014 tarihinde Tut Sözünü isimli sinema filminde rol almıştır ardından yine aynı yıl Kaçak Gelinler isimli dizide oynadı.Dizide Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram gibi oyuncularla beraber oynadı.

Ünlü Oyuncu 2018 yaz sezonunu itibariyle Erkenci Kuş isimli dizide başrol olarak rol almaktadır.

Demet Özdemir Oynadığı Film ve Diziler

2013 – Sana Bir Sır Vereceğim (Aylin)
2014 – Kurt Seyit ve Şura
2014 – Tut Sözünü
2014 – Kaçak Gelinler
2015 – Çilek Kokusu Aslı
2018 – Erkenci Kuş

Demet Özdemir Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (12 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Demet abla seni çok seviyorum oyunculuğunuz muhteşem sizi seçkin özdemirle yakıstırıyorum

 2. Ben Demet’in en büyük hayranı olabilirim
  Ben oynadığı dizileri yüz kere bin kere izleyebilirim
  Ben onu bunu sunu bilmem ama
  Demet’i õmür boyu sevebilirim

 3. Demet abla seni cok seviyorum sanamesengerden mesaj attım neden cevap vermedin seni furkan palaliyla coook yakistiriyorum.

 4. Demet abla çok ama çok güzelsin.Allah seni nazarlardan korusun.Amin.Furkan Palalı’yla birbirinize çok yakışıyosunuz.Ben size bayılıyorum.Güzelliğine, giyiminize herşeyinize hayranım en çokta size

  • Katılıyorum ELANUR SERCAN ÖZDENİZ ve ben onları(YUSUF ÇİM) çok yakıştırıyorüm YUSUF ÇİMİDE çooooook seviyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın