Burak Deniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burak Deniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Dizilerine hiç ara vermeden devam eden en son yeni başlayacak olan dizide başrol oyuncusu olarak oynayacak genç ve aynı zamanda iyi işler yapmayı başarmış oyuncu Burak Deniz kimdir kaç yaşında boyu kaç? en güncel özgeçmişi.

Burak Deniz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Burak Deniz 30 yaşında yer alan 1989 senesinde hayata merhaba demiş olan bir kişidir.İstanbul ilimizde doğduğundan beri yaşayan oyuncunun Annesi ile babası o daha çok küçük yaşlardayken evliliklerini bitirmişlerdir.Eğitimini aksatmayan oyuncu Üniversite mezunudur.Çeşitli dizilerle beraber kendini göstermiş ve son yıllarda sıkça dizilerde rol almıştır.Boyu 1,82 cm’dir.

2011’de başarılı bir dizi olan Kolej Günlüğü dizisine seçilmiş ve bu dizide rol alarak ilk oyunculuk tecrübesinide yaşamıştır.Bu dizinin ardından Sultan dizisi rol almış olduğu bir başka dizi olmuştur.

Son 4-5 senedir hayatında rol almış olduğu dizilerle beraber büyük bir ilerleme kaydeden oyuncu artık herkesin çok rahat tanımış olduğu başarılı bir oyuncu olarak gündemde kendini buluyor.

Özelliklerine bakıcak olursak kendi ağzından söylediğine göre oyuncu Hayvanları çok seven, oldukça duyarlı ve kendine güvenen etkileyici bir isim.

Oyuncularda bazı diziler kişilerin hayatlarını çok değiştirebiliyor.Özellikle Tatlı Küçük Yalancılar ile beraber Kaçak dizileri oyuncunun bu kadar ilerlemesinde en önemli paya sahip diziler arasında gösterilmektedir.Oyuncu bu iki dizide de çok iyi oynamıştır.

Hayranları en çok oyuncuya Kirpikleri ile ilgili sorular soruyor.

burak-deniz-biyografisi

Burak Deniz Oynadığı Diziler

2011 – Kolej Günlüğü
2012 – Sultan
2013 – Kaçak
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2015 – Gecenin Kraliçesi
2016 – Aşk Laftan Anlamaz
2017 – Bizim Hıkaye
2017 – Arada (Film)

Burak Deniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Kirpikleri gercekden cok guzel ama benimki gibi değil benim kirpiklerim Burak’ın kirpiklerinden daha güzel

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın