Maraşlı dizisinin oyuncular kimler

Maraşlı Dizisinin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?

Son günlerin en popüler dizilerinden Maraşlı hakkında merak edilenler. Maraşlı dizisinin konusu, karakterleri, oyuncu kadrosu ve nerede çekiliyor gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Maraşlı Dizisinin Konusu

Maraşlı dizisi konu olarak Özel kuvvetlerde görev yapan eski bir askerin hayatını anlatmaktadır. Kızının bir saldırı sonucu yaralanmasından sonra görevinden ayrılmıştır ve sakin bir hayat sürdürmeyi istemektedir. Bir sahaf dükkanı açarak kitap satmakta ve kızının bakımını üstlenmektedir. Bir iş adamının kızı olan Mahur istemeden bir olaya karışır ve Maraşlı Mahur’un hayatını kurtarır.

Maraşlı Dizisi Oyuncuları Kimler?

Maraşlı Kimdir, Maraşlı’yı Oynayan Kim?

Dizide ki Maraşlı karakteri eski bir Özel Kuvvetlerde asker olarak görev yapan biridir. Maraşlı karakterini oynayan kim diye soruyorsanız Maraşlı’yı Burak Deniz canlandırmaktadır. Son zamanların başarılı oyuncularından Burak Deniz’in doğum tarihi 17 Şubat 1991 yılıdır. Burak Deniz daha önceden Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye dizilerinde yer aldı. Burak Deniz hakkında bilgilere detaylı olarak göz atmak isterseniz sitemizden hayatını bulabilirsiniz.

Maraşlı gerçekte kim oynuyor

Maraşlı Mahur Kimdir, Mahur’u Oynayan Kim?

Dizide Mahur güzel ve zeki kadındır. Mahur fotoğraf sanatçısı ve stüdyosu vardır. Fotoğraf sanatçısıdır. Mahur iyi eğitimli ve güzel bir çevrede yetişmiştir. Maraşlı dizisinin Mahur karakterini oynayan kim? Maraşlı Mahur karakterini güzel oyuncu Alina Boz canlandırmaktadır. Alina Boz’un doğum tarihi 14 Haziran 1998 yılıdır. Alina Boz daha önceden Vatanım Sensin ve Elimi Bırakma gibi dizlerde yer aldı. Alina Boz hakkında bilgilere detaylı olarak göz atmak isterseniz sitemizden hayatını bulabilirsiniz.

Maraşlı Mahur Kimdir, Mahur'u Oynayan Kim

Maraşlı Aziz Türel Kimdir, Aziz Türel’i Oynayan Kim?

Dizide Aziz Türel özel havayolu şirketi olan bir iş adamıdır. Mahur karakterinin babasıdır. Maraşlı dizisinin Aziz Türel karakterini oynayan kim? Maraşlı Aziz Türel karakterini oyuncu Kerem Atabeyoğlu canlandırmaktadır. Kerem Atabeyoğlu’nun doğum tarihi 9 Şubat 1968 yılıdır. Kerem Atabeyoğlu daha önceden tatlı İntikam ve Ramo dizilerinde yer aldı.

Maraşlı Aziz Türel Kimdir, Aziz Türel'i Oynayan Kim

Maraşlı Savaş Kimdir, Savaş’ı Oynayan Kim?

Yakışıklı bir karakter olan Savaş bir rahatsızlığı bulunmaktadır. Güneşe çıkamamakta ve hep siyah giyinmektedir. Güneşli havalarda şemsiye kullanmaktadır. Ayrıca biri ile sohbet ederken önemli yerleri not defterine yazmaktadır. Maraşlı dizisinin Savaş karakterini oynayan kim? Maraşlı Savaş karakterini oyuncu Saygın Soysal canlandırmaktadır. Saygın Soysal’ın doğum tarihi 21 Mayıs 1982 yılıdır. Saygın Soysal daha önceden Payitaht Abdülhamid ve Çukur gibi dizilerde yer aldı. Saygın Soysal hakkında bilgilere detaylı olarak göz atmak isterseniz sitemizden hayatını bulabilirsiniz.

Maraşlı Savaş Kimdir, Savaş'ı Oynayan Kim

 

Maraşlı Firuzan Kimdir, Firuzan’ı Oynayan Kim?

Firuzan hırslı ve güzel bir kadındır. Aziz Bey’i kendine aşık eder. Firuzan karakterini oynayan kim? Maraşlı Firuzan karakterini oyuncu Rojda Demirer canlandırmaktadır. Rojda Demirer’in doğum tarihi 12 Ağustos 1980 yılıdır. Rojda Demirer daha önceden Geniş aile ve Çarpışma gibi dizilerde yer aldı. Rojda Demirer hakkında bilgilere detaylı olarak göz atmak isterseniz sitemizden hayatını bulabilirsiniz.

Maraşlı Firuzan Kimdir, Firuzan'ı Oynayan Kim

Maraşlı Hangi Kanalda?

Sevilen Maraşlı dizisi ATV kanalında yayınlanmaktadır.

Maraşlı Hangi Gün Oynuyor?

Kısa sürede izleyicinin beğenisini kazanan ve popüler olan Maraşlı dizisi Pazartesi günleri 20:00’da yayınlanmaktadır.

Maraşlı Nerede Çekiliyor?

İstanbul’da Galata Kulesi’nin olduğu bölgelerde Maraşlı dizisinin çekimleri yapılmaktadır.

Maraşlı dizisi ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.