Masumiyet Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir?

Masumiyet Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir?

Fox Tv kanalında yayınlanmaya başlayacak olan Masumiyet dizisi hakkında merak edilenler. Masumiyet dizisinin konusu nedir, Masumiyet dizisi oyuncuları gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yakında Fox TV’de yayınlanacak Masumiyet dizisinin yönetmeni Ömür Atay ve senaryo yazarı Sırma Yanık’tır. Yapımcılığını Faruk Turgut üstlenmektedir.

Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir?

Evli ve iki çocuğu olan Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın ilk aşkı, yaşıtı biri değil ve babasının başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet Dizisi Oyuncuları

Masumiyet dizisinin başrol oyuncuları arasında Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizide ayrıca Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı ve ünlü oyuncular yer alacaktır.

Masumiyet Dizisi Bahar Kimdir?

Masumiyet dizisinde Bahar kimdir derseniz karakteri Deniz Çakır canlandıracaktır. Deniz Çakır’ın doğum tarihi 31 Aralık 1981 yılıdır. Daha önceden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Meryem’i ve Vurgun dizisinde Reyhan Vardar olarak gördük. Deniz Çakır hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Bahar'ı kim oynamaktadır

Masumiyet Dizisi Hale Kimdir?

Masumiyet dizisinde Hale kimdir derseniz karakteri Hülya Avşar canlandıracaktır. Hülya Avşar’ın doğum tarihi 10 Aralık 1963 yılıdır. Daha önceden şarkıcılık ve birçok yapımda oyunculuk geçmişi vardır. Hülya Avşar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Hale'yi kim oynamaktadır

Masumiyet Dizisi Harun Kimdir?

Masumiyet dizisinde Harun kimdir derseniz karakteri Mehmet Aslantuğ canlandıracaktır. Mehmet Aslantuğ’un doğum tarihi 25 Eylül 1961 yılıdır. Onu en son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım Saner karakterini canlandırmıştır. Mehmet Aslantuğ hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Harun'u kim oynamaktadır

Masumiyet Dizisi Ela Kimdir?

Masumiyet dizisinde Ela kimdir derseniz karakterini İlayda Alişan canlandıracaktır. Genç ve başarılı oyuncu İlayda Alişan’ın doğum tarihi 26 Şubat 1996 yılıdır. Daha önceden onu Çukur ve Hakan Muhafız dizilerinde gördük. İlayda Alişan hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizden ulaşabilirsiniz.

Masumiyet Dizisi Hangi Kanalda?

Masumiyet dizisi Fox TV’de yayınlanacaktır.

Masumiyet Dizisi Hangi Gün Başlıyor?

Masumiyet dizisi hangi gün? Masumiyet dizisi 24 Şubat Çarşamba günü ekranlara gelecektir.

Masumiyet dizisi ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın