Süheyla Demir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Süheyla Demir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haber Global kanalının sunucusu Süheyla Demir hakkında merak edilenler. Süheyla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Süheyla Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Süheyla Demir’in kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Süheyla Demir’in doğum tarihi 1986 yılıdır. Süheyla Demir’in doğum yeri Bulgaristan ülkesinin Varna şehridir.  Süheyla Demir Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim gördü. Rusya’da Dostluk ve Barış Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Süheyla Demir yabancı dil olarak İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Süheyla Demir Kariyeri

Süheyla Demir ilk olarak CNN Türk kanalı ve Radikal gazetesinde editör asistanlığı yaptı. Daha sonra Sputnik Türkiye’de haber editörlüğü, muhabir ve sunucu olarak görevler üstlendi. 32. Gün programında haber editörlüğü yaptı. 2016 yılında Habertürk’e haber editörü oldu. Son olarak Haber Global kanalında Süheyla Demir Dış Haber Müdürü olarak görev almaktadır. Ayrıca aynı kanalda Dış hatlar programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Süheyla Demir’in Twitter Hesabı

Süheyla Demir’in Twitter hesabını SuheylaDe ‘dir.

Süheyla Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Süheyla Demir ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın