Süheyla Demir kaç yaşında nereli aslen

Süheyla Demir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haber Global kanalının sunucusu Süheyla Demir hakkında merak edilenler. Süheyla Demir kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Süheyla Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Süheyla Demir’in kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Süheyla Demir’in doğum tarihi 1986 yılıdır. Süheyla Demir’in doğum yeri Bulgaristan ülkesinin Varna şehridir.  Süheyla Demir Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim gördü. Rusya’da Dostluk ve Barış Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Süheyla Demir yabancı dil olarak İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Süheyla Demir Kariyeri

Süheyla Demir ilk olarak CNN Türk kanalı ve Radikal gazetesinde editör asistanlığı yaptı. Daha sonra Sputnik Türkiye’de haber editörlüğü, muhabir ve sunucu olarak görevler üstlendi. 32. Gün programında haber editörlüğü yaptı. 2016 yılında Habertürk’e haber editörü oldu. Son olarak Haber Global kanalında Süheyla Demir Dış Haber Müdürü olarak görev almaktadır. Ayrıca aynı kanalda Dış hatlar programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Süheyla Demir’in Twitter Hesabı

Süheyla Demir’in Twitter hesabını SuheylaDe ‘dir.

Süheyla Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Süheyla Demir ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.