Ecem Dinçkal kimdir, nereli, Ecem Dinçkal kaç yaşında, Ecem Dinçkal nereden mezun oldu?

Ecem Dinçkal Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Muhabir Ecem Dinçkal kimdir, Ecem Dinçkal nereli, Ecem Dinçkal’ın hayatı, biyografisi, Ecem Dinçkal kaç yaşında, Ecem Dinçkal nereden mezun oldu? İşte Ecem Dinçkal hakkında detaylar.

Ecem Dinçkal Kimdir?

Ecem Dinçkal 4 Eylül 1999 tarihinde İstanbul, Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. Türk muhabir ve sunucudur.

Ecem Dinçkal Kariyeri:

Lise eğitimini Sınav Koleji’nde tamamladı. Üniversite sınavında ilk 2000’in içine girerek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünde okumaya başladı. 4 defa bölüm birincisi olan Dinçkal, okul birincisi olarak mezun oldu.

Üniversitede Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nden spikerlik-sunuculuk eğitimi aldı ve dereceyle mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nde TOEFL eğitimi almasının ardından Amerika’ya giderek San Francisco Kaplan Language School’da İngilizce eğitimini tamamladı. Dil eğitimi almaya devam ederken aynı zamanda okulun sosyal medya hesaplarını yönetti. Amerika’da yaşadığı dönemde San Francisco Film School’dan “Sinema sanatı ve film analizi” eğitimi aldı. Hem bulunduğu şehirde hem de Los Angeles’taki reklam ve sanat filmleri çekimlerinde yer aldı. Mimar Sinan’ı bitirmek için Türkiye’ye döndüğünde Osman Sınav ve Serdar Akar atölyelerinde biri belgesel biri kısa metraj olmak üzere iki film çekti. Sanat yönetmenliği yaptığı filmlerden biri festivale katıldı.

Ecem Dinçkal kimdir, nereli, Ecem Dinçkal kaç yaşında, Ecem Dinçkal nereden mezun oldu?

Eğitimlerini tamamlamasının ardından, Netflix ve O3 yapım ortak projesi olan “Aşk Taktikleri” filminin rejisinde yönetmen yardımcısı olarak görev aldı. Projenin tamamlanmasından sonra Infront Sports Media’da staj yapmaya başladı. Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Galatasaray Nef, Bitci McLaren gibi büyük organizasyonların projelerinde yer aldı. Infront’ta staj yaptığı sırada, Kadir Has Üniversitesi Spor İletişimi programına girmeye hak kazandı ve eğitimini başarıyla tamamlayarak mezun oldu.  Haber Global’de Spor Muhabiri olarak çalıştı. Günümüzde Tivibuspor’da spor muhabiri ve sunucusu olarak görev almaktadır.

Ecem Dinçkal Kaç Yaşında?

Ecem Dinçkal 1999 yılında doğmuştur.

Ecem Dinçkal Nereli?

Ecem Dinçkal’ın doğum yeri İstanbul’dur.

Ecem Dinçkal Burcu Nedir?

Ecem Dinçkal başak burcudur.

Ecem Dinçkal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir