TRT Haber Muhabiri Yiğit Can Karatepe kimdir, Yiğit Can Karatepe nereli, Yiğit Can Karatepe'nin hayatı, biyografisi, Yiğit Can Karatepe kaç yaşında?

Yiğit Can Karatepe Kimdir? Yiğit Can Karatepe Kaç Yaşında, Nereli?

TRT Haber Muhabiri Yiğit Can Karatepe kimdir, Yiğit Can Karatepe nereli, Yiğit Can Karatepe’nin hayatı, biyografisi, Yiğit Can Karatepe kaç yaşında? İşte Yiğit Can Karatepe hakkında detaylar.

Yiğit Can Karatepe Kimdir?

Yiğit Can Karatepe TRT’de muhabir olarak görev almaktadır. Yiğit Can Karatepe 2012-2016 yıllarında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almıştır. Gazi Üniversitesi Siyasal İletişim Bölümü’nde yüksek lisansına devam etmektedir.

Yiğit Can Karatepe Çalışma Hayatı

Yiğit Can Karatepe CNN Türk ve Habertürk gibi kurumlarda staj yapmıştır. Yiğit Can Karatepe 2013-2015 yıllarında Gazi Üniversitesi’nde foto muhabiri olarak çalışmıştır. Yiğitcan Karatepe 2017 yılından itibaren TRT Haber’de muhabir olarak görev almaktadır.

Yiğit Can Karatepe hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir