Tuğba Özay kimdir, Tuğba Özay nereli, Tuğba Özay'ın hayatı, biyografisi, Tuğba Özay Bloomberg kaç yaşında, Tuğba Özay eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor?

BloombergHT Tuğba Özay Kimdir? Tuğba Özay Kaç Yaşında, Nereli?

Tuğba Özay kimdir, Tuğba Özay nereli, Tuğba Özay’ın hayatı, biyografisi, Tuğba Özay Bloomberg kaç yaşında, Tuğba Özay eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor? İşte Tuğba Özay hakkında detaylar.

Tuğba Özay Kimdir?

BloombergHT kanalında ekranlara gelen Tuğba Özay Bloomberg HT Araştırma Birimi’nde görev yapmaktadır.

Tuğba Özay kimdir, Tuğba Özay nereli, Tuğba Özay'ın hayatı, biyografisi, Tuğba Özay Bloomberg kaç yaşında, Tuğba Özay eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor?

Tuğba Özay Eğitimi ve Çalışma Hayatı

Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Yüksek Lisansının ardından Uluslararası Politik Ekonomi Yüksek Lisans programını tamamladı. London School of Economics’de aldığı uluslararası ekopolitik eğitiminin yanı sıra halen Yeditepe Üniversitesi Politik Ekonomi doktora programına devam etmektedir. 2011 yılında finans sektöründe başladığı kariyerine yurt içi ve yurt dışı kurumlarda Araştırma Müdürü, Stratejist ve Fon Yöneticisi pozisyonları ile devam etti.

Düzey 3, Türev Araçlar ve Kurumsal Derecelendirme lisanlarına sahiptir. 2021-2023 yıllarında Ekotürk kanalında Ekonomist olarak çalışmıştır. 2023 Şubat ayından itibaren Bloomberg HT Araştırma Birimi’nde görev yapmaktadır.

Tuğba Özay hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir