Doç. Dr. Görkem İldaş kimdir, Görkem İldaş kaç yaşında, Görkem İldaş nereli?

Doç. Dr. Görkem İldaş Kimdir? Görkem İldaş Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Habertürk’te Yolun Başındayken adlı programı sunan Doç. Dr. Görkem İldaş kimdir, Görkem İldaş kaç yaşında, Görkem İldaş nereli? İşte Görkem İldaş hakkında detaylar.

Görkem İldaş Kimdir?

Görkem İldaş tv sunucusu, akademisyen, gazeteci. Habertürk’te Yolun Başındayken adlı programı sunmaktadır.

Görkem İldaş Nereli?

Görkem İldaş’ın doğum yeri Ankara’dır.

visum china
visum china

Görkem İldaş Kariyeri

Lisans eğitimi için gittiği Anadolu Üniversitesi’nde radyoculuğa başladı. Mezuniyet sonrasında Numberone Fm ve Radyo D’de programlar yaptı. 2003 yılında İngiltere’de alanı ile ilgili eğitimlere katıldı. 2008 yılından itibaren eğitim ve gençlik programları hazırlayıp sunuyor. Akademisyenler ve gençleri buluşturan Üniversite Medya isimli program, 2008-2014 yılları arasında Skytürk, Habertürk ve 3 yıl boyunca Show TV’de yayınlandı. 2015 yılından itibaren Habertürk’te Yolun Başındayken adlı programı sunmaktadır.

Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı’nda yapan Görkem İldaş, aynı üniversitenin aynı bilim dalında doktorasını tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü’nde ‘Medya ve Toplum’, Işık Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde ‘TV Programcılığı’ dersini verdi; üniversitelerde ders vermeye devam ediyor. Görkem İldaş’ın akademik yayınlarının yanı sıra alanında öne çıkan isimlerle gençlik ve üniversite yılları üzerine yapılmış röportajları içeren Yolun Başındayken adlı bir kitabı bulunuyor. Ayrıca uzmanlık alanları konusunda seminerler veriyor, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda moderatörlük yapmaktadır.

Görkem İldaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.