Alina Boz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Alina Boz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuğu çok başarılı şekilde ilerleten gelecekte de daha sık ismini duyacağımızı düşündüğümüz çok genç oyunculardan biri olan Alina Boz kimdir kaç yaşında nerelidir?

Alina Boz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Alina Boz ismi özellikle Paramparça dizisinle beraber daha sık duyulur hale geldi.Saçlarını dizi gereği kazıtması ile beraber oyunculuğu ne kadar sevdiğini gösterdi.14 Haziran 1998 tarihinde hayata gözlerini açmış olan oyuncu 2018 tarihine dayanarak 20 yaşındadır.Yaşına göre daha olgun duran oyuncunun boyu 1.73 cm kilosu ise 50-52’dir.

9 Yaşındayken Tiyatroya yazılmış ve bir süre burada eğitim almıştır.Sonrasında Ajansa kayıt olarak bir çok reklamda oyunculuk yapmıştır.

Çok sayıda sosyal medya hesaplarında takipçisi bulunan Güzel oyuncunun her yaştan takipçileri vardır.Biraz sosyal medyalarını takip ettiğimizde en sık sorulan sorulardan biri kendisinin nereli olduğudur.Moskova’da doğan oyuncu Anne tarafından Rus kökenli, baba tarafından ise Türk kökenli bir oyuncudur.

Alina Boz Takipçilerinin bir başka merak ettiği soru ise soyadının Boz olması sebebi ile Murat Boz ile aralarında bir akrabalıklarının olup olmadığıdır.Bizlerin bilmiş olduğu kadarı ile aralarında herhangi bir akrabalık mevcut değildir.Yani herhangi bir bağları yoktur.

Arkadaşlarınla dışarıda gezmekten hoşlanan oyuncunun gözlerinin rengi yeşil saçlarının rengi ise kumraldır.

alina-boz-biyografi

Hayvanlara karşı olan sevgiside gerçekten paylaşımlarınla beraber takdir topluyor.Sokakta başı boş bırakılmış hayvanlarla ilgili paylaşımları sevenleri tarafından çok beğeniliyor.

Fan kitlesini her geçen zamanda daha da arttıran genç oyuncu Paramparça dizisinde göstermiş olduğu şahane performans ile bu meslekte iyi oyunculardan biri olmayı başarmıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın