Melek Azad kimdir, nerelidir, Melek Azad kaç yaşında, Melek Azad boyu, kilosu kaç

Tiktoker Melek Azad Kimdir? Melek Azad Nereli, Boyu Kaç?

Tiktok’un popüler isimlerinden Melek Azad hakkında detaylar çok merak edilmektedir. Melek Azad kimdir, nerelidir, Melek Azad kaç yaşında, Melek Azad boyu, kilosu kaç soruları sıkça aranmaktadır. İşte Melek Azad hakkında detaylı bilgiler.

Melek Azad Kimdir, Hayatı, Nereli?

Melek Azad 16 Nisan’da dünyaya gelmiştir fakat doğum yılı bilinmemektedir. Melek Azad aslen Şanlıurfalı’dır. Sosyal medyada içerik üretmektedir. Melek Azad İnselo ile birlikte Hade İşine şarkısını çıkarmıştır. 2022 Mart ayı itibari ile 2.4 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Melek Azad kimdir, nerelidir, Melek Azad kaç yaşında, Melek Azad boyu, kilosu kaç

 

Melek Azad Boyu Kaç?

Melek Azad 1.62 boyundadır.

Melek Azad Kaç Kilo?

Melek Azad 58 kilodur.

Melek Azad Burcu Nedir?

Melek Azad Koç burcudur.

Melek Azad Sosyal Medya Hesapları

tiktok.com/@melekazad

instagram.com/melek.azd

Melek Azad hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.