Ersin Korkut kimdir, nereli, Ersin Korkut kaç yaşında, Ersin Korkut boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Ersin Korkut rol aldığı dizi ve filmler neler?

Ersin Korkut Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Ersin Korkut hakkında detayları derledik. Peki Ersin Korkut kimdir, nereli, Ersin Korkut kaç yaşında, Ersin Korkut boyu, kilosu kaç, burcu nedir, Ersin Korkut rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Ersin Korkut hakkında detaylar.

Ersin Korkut Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ersin Korkut 8 Kasım 1977 tarihinde Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan’ın desteği ile oyunculuk yapmaya başlamıştır. İstanbul’a gelmeden önce Hakkari’de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul’da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul’da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter’de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut’u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi’nde yanına, çalışması için çağırmıştır.

2000 senesinde BKM’nin çeşitli bölümlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut’a, Yılmaz Erdoğan bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki “Doktor bu ne?” repliği ile tanınmıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programında yer aldı.

Ersin Korkut 2020 yılında başlayan Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında yer almıştır. Başarılı bir performans gösteren Ersin Korkut, 12 Mayıs 2020 tarihinde sakatlığı nedeniyle yarışmadan ayrılmıştır.

Ersin Korkut Boyu Kaç?

Ersin Korkut 1.69 boyundadır.

Ersin Korkut Kaç Kilo?

Ersin Korkut 54 kilodur.

Ersin Korkut Burcu Nedir?

Ersin Korkut Akrep burcudur.

Ersin Korkut hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir