Arif Güloğlu kimdir, hayatı, biyografisi, nerelidir, Arif Güloğlu kaç yaşında, kaç doğumlu, Arif Güloğlu boyu, kilosu kaç?

Arif Güloğlu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Lenf kanserine yakalanması nedeniyle oyunculuğa ara veren sevilen isim Arif Güloğlu, Star Tv’de yayınlanacak Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncu kadrosuna tekrardan dahil olmuştur. Gördüğü 9 aylık tedavi sonrası tamamen sağlığına kavuştu.

Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncu kadrosunda yer alan Arif Güloğlu’nun hayatı ile ilgili detayları derledik. Peki Arif Güloğlu kimdir, nerelidir, Arif Güloğlu kaç yaşında, kaç doğumlu, Arif Güloğlu boyu, kilosu kaç? İşte Arif Güloğlu hakkında detaylar.

Arif Güloğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Arif Güloğlu 18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda yer aldı ve ardından tiyatroya İstanbul’da devam etti. 19 yaşındayken İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu.. Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna ‘çırak’ olarak katılan Arif Güloğlu, özellikle Ankara tiplemeleri ile dikkat çekmiştir. Lenf kanserine yakalanması nedeniyle oyunculuğa ara vermiştir. Gördüğü 9 aylık tedavi süreci sonrası hastalığını atlattı. Star TV’de ekranlara yayınlanacak Çok Güzel Hareketler 2 programına tekrardan dahil olmuştur.

Arif Güloğlu kimdir, hayatı, biyografisi, nerelidir, Arif Güloğlu kaç yaşında, kaç doğumlu, Arif Güloğlu boyu, kilosu kaç?

Arif Güloğlu Boyu Kaç?

Arif Güloğlu 1.73 boyundadır.

Arif Güloğlu Kaç Kilo?

Arif Güloğlu 69 kilodur.

Arif Güloğlu Burcu Ne?

Arif Güloğlu Başak burcudur.

Arif Güloğlu Instagram Hesabı

instagram.com/arifguloglluu

Arif Güloğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir