Selin Red kimdir, nerelidir, Selin Red kaç yaşında, Selin Red boyu, kilosu kaç, Selin Red oynadığı klipler

Selin Red Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Dansçı Selin Red kimdir, nerelidir, Selin Red kaç yaşında, Selin Red boyu, kilosu kaç, Selin Red oynadığı klipler gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Selin Red Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Selin Red kaç yaşında? Selin Red 3 Ekim 1989 tarihinde dünyaya geldi. Selin Red’in doğum yeri İstanbul’dur. İstanbul’da yaşamaktadır. Dans hayatına lise döneminde kendi okulunda kurduğu dans takımı ile başladı. Okulu tamamladıktan sonra 2006 yılında girdiği Nike Dans Kapışması’na katılarak finalist olma hakkını kazandı. Aktif dans kariyerinin yanı sıra uzun yıllar eğitmenlik ve koreograflık yapmaktadır.

Selin Red dansçı olması yanısıra ayrıca içerik üreticisidir. Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Instagram hesabında 24 bin, Tiktok’ta ise 445 bin takipçisi bulunmaktadır.

Selin Red Oynadığı Klipler

Selin Red oynadığı klipler çok aranmaktadır. Tarkan, Nazan Öncel, Sezen Aksu, İrem Derici, Tuğba Yurt, Bedük, Simge Sağın gibi sanatçılar ile çalışmıştır. Orkid , Penti, Eti Crax, Vestel , Akbank, Türk Telekom, Vodafone, Uludağ Limonata ve Medipol reklamlarda dansçı olarak yer almıştır.

visum china
visum china

Selin Red Boyu Kaç?

Selin Red’in boyu 1.65’tir.

Selin Red Kaç Kilo?

Selin Red 47 kilodur.

Selin Red Hangi Burç?

Selin Red’in burcu Terazi’dir.

Selin Red Sosyal Medya Hesapları

tiktok.com/@selinred

instagram.com/selinred

youtube/SelinRed

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir