Hakan Sabancı Kimdir Boyu Biyografisi

Hakan Sabancı Kimdir?

Sabancı ailesinin en yakışıklı isimlerinden biri olan ve kızların en çok takip ettiği ünlüler içinde bulunan, magazin programlarınında en fazla gündeminde olan kişi Hakan Sabancı kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç?

Hakan Sabancı ve Hande Erçel Sevgili mi?

Hande Erçel ve Hakan Sabancı’nın aşkı, son dönemde magazin gündemine bomba gibi düştü. İkili önce köşe bucak kaçmış, ancak geçtiğimiz aylarda bir mekanda yakalanmıştı. Hande Erçel önce aşk iddialarını yalanlamıştı, ancak şimdilerde sevgilisi ile romantizmin doruklarında oldukları ortaya çıktı. Hakan Sabancı ve Hande Erçel, Paris’e uçmuştu ve geçtiğimiz günlerde birlikte tatile gitmişlerdi.Dönüşte kamera karşısına geçen çiftin aşkıyla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı.

Hakan Sabancı’nın, güzel oyuncunun peşinden aylarca koştuğu ve Hande Erçel’in ilişki şartlarının hepsini kabul ettiği belirtildi. Sabancı ailesinin de oğullarının Hande Erçel’le olan ilişkisine onay verdiği iddia edildi. Çiftin evleneceği de gelen dedikodular arasında yer alıyor.

Hakan Sabancı Kimdir? Hayatı

Hakan Sabancı, 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen ise Kayserili’dir. Abisinin ismi, tıpkı onun gibi pek gündemden düşmeyen Hacı Sabancı ve küçük kardeşinin adı da Kerim Sabancı’dır.

Babasının ismi Ömer Sabancı, annesinin ismi ise Arzu Sabancı’dır. Amerika’da okumuş olan yakışıklı isim burada üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar İstanbul’a dönmüş ve aile şirketinde görev almaya başlamıştır.

Hakan Sabancı’nın Boyu, Kilosu?

1.75 metre boyunda, 63 kilodadır.

Hakan Sabancı’nın Sevgilisi Kim?

Ülkemizde ve yurtdışında yaşamış olduğu aşklarla beraber her zaman gündemde kalmış olan ismin adı çok sayıda ünlü ile yanyana gelmiştir.

2023 yılında Hande Erçel ile aşk yaşadıkları haberleri çıktı. Sosyetik playboy aylarca güzel oyuncu Hande Erçel’in peşinden koşmuş. Onun gittiği mekanlara giderek hep Erçel’e kendini göstermiş. “Ben öyle gizli saklı ilişkiler yaşamam” diyen ünlü oyuncu masaya şartlarını koyarak Hakan Sabancı’ya kabul ettirmiş.

Hande Erçel and Hakan Sabanci Aşkı
Hande Erçel & Hakan Sabancı

Hakan Sabancı’nın Önceki Sevgilileri

Tanınan best modellerden Dila Pekdemir ile yaklaşık olarak 1 yıl sevgili olmuş çift ardından ise ilişkilerini bitirmişlerdir. Aslışah Alkoçlar ile 1 yıllık ilişkilerini Ekim 2016’da bitiren Hakan Sabancı’nın adı Hadise ile anılmıştır. Daha sonra bu listeye Didem Soydan, Cansu Melis Karakuş, Merve Boluğur gibi isimlerde eklenmiştir. Hakan Sabancı’nın Murat Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır.

Sadece Türkiye’de değil yurtdışındaki tanınan isimlerle de aşk yaşamış olan isim Asia Valenta ile de bir dönem aşk yaşamıştır.

Hakan Sabancı
Hakan Sabancı

Futbolu çok seven Hakan Sabancı, fanatik derecede Beşiktaş taraftarı ve ayrıca kongre üyesidir. Beşiktaş maçlarını kaçırmayan isim ayrıca, Beşiktaş’ın kendi evinde yaptığı maçlarada fırsat buldukça gidiyor. En çok sevmiş olduğu markalar ise Dolce Gabbana ile Zara markasıdır.

Ekim 2018 tarihinde bedelli askerlik yaparak askere giden isim, İnstagram hesabından da askerdeki günü ile ilgili paylaşım yapmıştır. Paylaşımında diğer askerlerle beraber çekmiş olduğu fotoğraf vardır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir