Hakan Sabancı Kimdir?

Hakan Sabancı Kimdir?

Sabancı ailesinin en yakışıklı isimlerinden biri olan ve kızların en çok takip ettiği ünlüler içinde bulunan, magazin programlarınında en fazla gündeminde olan kişi Hakan Sabancı kimdir kaç yaşında ve boyu kaç? ayrıntılı bir biçimde çapkın ismin özgeçmişi.

Hakan Sabancı Kimdir? Hayatı

Hakan Sabancı, 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan, 1.75 metre boyunda, 63 kiloda bir iş adamıdır.Aslen ise Kayserilidir.Abisinin ismi tıpkı onun gibi pek gündemden düşmeyen Hacı Sabancı’dır.Babasının ismi Ömer, annesinin ismi ise Arzu Sabancıdır.Amerika’da okumuş olan yakışıklı isim burada Üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar İstanbul’a dönmüş ve aile Şirketinde görev almaya başlamıştır.

Ülkemizde ve Yurtdışında yaşamış olduğu aşklarla beraber her zaman gündemde kalmış olan ismin adı çok çok sayıda ünlü ile yanyana gelmiştir.Tanınan Best Modellerden Dila Pekdemir ile yaklaşık olarak 1 yıl sevgili olmuş çift ardından ise ilişkilerini bitirmişlerdir.Sadece Türkiye’de değil Yurtdışındaki tanınan isimlerlede aşk yaşamış olan isim Asia Valenta ile de bir dönem aşk yaşamıştır.

Futbolu çok seven Hakan Sabancı, fanatik derecede Beşiktaş taraftarı ve ayrıca Kongre üyesidir.Beşiktaş maçlarını kaçırmayan isim ayrıca, Beşiktaş’ın kendi evinde yaptığı maçlarada fırsat buldukça gidiyor.En çok sevmiş olduğu markalar ise Dolce Gabbana ile Zara markasıdır.

Ekim 2018 tarihinde Bedelli Askerlik yaparak askere giden isim, İnstagram hesabından da askerdeki günü ile ilgili paylaşım yapmıştır.Paylaşımında diğer askerlerle beraber çekmiş olduğu fotoğraf vardır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın