Hakan Sabancı Kimdir Boyu Biyografisi

Hakan Sabancı Kimdir?

Sabancı ailesinin en yakışıklı isimlerinden biri olan ve kızların en çok takip ettiği ünlüler içinde bulunan, magazin programlarınında en fazla gündeminde olan kişi Hakan Sabancı kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç?

Hakan Sabancı Kimdir? Hayatı

Hakan Sabancı, 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen ise Kayserili’dir. Abisinin ismi, tıpkı onun gibi pek gündemden düşmeyen Hacı Sabancı ve küçük kardeşinin adı da Kerim Sabancı’dır.

Babasının ismi Ömer Sabancı, annesinin ismi ise Arzu Sabancı’dır. Amerika’da okumuş olan yakışıklı isim burada üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar İstanbul’a dönmüş ve aile şirketinde görev almaya başlamıştır.

Hakan Sabancı’nın Boyu, Kilosu?

1.75 metre boyunda, 63 kilodadır.

Hakan Sabancı’nın Sevgilisi Kim?

Ülkemizde ve yurtdışında yaşamış olduğu aşklarla beraber her zaman gündemde kalmış olan ismin adı çok sayıda ünlü ile yanyana gelmiştir. Tanınan best modellerden Dila Pekdemir ile yaklaşık olarak 1 yıl sevgili olmuş çift ardından ise ilişkilerini bitirmişlerdir. Aslışah Alkoçlar ile 1 yıllık ilişkilerini Ekim 2016’da bitiren Hakan Sabancı’nın adı Hadise ile anılmıştır. Daha sonra bu listeye Didem Soydan, Cansu Melis Karakuş, Merve Boluğur gibi isimlerde eklenmiştir. Hakan Sabancı’nın Murat Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır.

Sadece Türkiye’de değil yurtdışındaki tanınan isimlerle de aşk yaşamış olan isim Asia Valenta ile de bir dönem aşk yaşamıştır.

Hakan Sabancı
Hakan Sabancı

Futbolu çok seven Hakan Sabancı, fanatik derecede Beşiktaş taraftarı ve ayrıca kongre üyesidir. Beşiktaş maçlarını kaçırmayan isim ayrıca, Beşiktaş’ın kendi evinde yaptığı maçlarada fırsat buldukça gidiyor. En çok sevmiş olduğu markalar ise Dolce Gabbana ile Zara markasıdır.

Ekim 2018 tarihinde bedelli askerlik yaparak askere giden isim, İnstagram hesabından da askerdeki günü ile ilgili paylaşım yapmıştır. Paylaşımında diğer askerlerle beraber çekmiş olduğu fotoğraf vardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.