Duygu Keser Kimdir Nereli Yaşı Kaç Biyografisi

Duygu Keser Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Uzun boyunun vermiş olduğu güzelliğine birde zerafeti eklenince gerçekten karşımıza çok hoş bir bayan çıkıyor.İşte bu hoş bayanlardan biri olan ünlü oyuncu Duygu Keser kimdir kaç yaşında ve nerelidir? merak edenler için biyografisi.

Duygu Keser Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Duygu Keser 1 Ocak 1984 senesinde güzellerinin meşhur olduğu İzmir ilimizde hayata merhaba demiştir.Ünlü oyuncunun boyu bir çok erkeği bile kıskandıracak uzunluktadır.Boyu 1.81 kilosu ise 71-72’dir.Saçları ise kahverengidir.

İlk kez bir dizide oyunculuğunu gerçekleştirmesi Bebeğim isimli dizi ile olmuştur.Bu dizinin ardından 2007 tarihinde Sıla adındaki diziye 2. sezon dahil olmuş ve Feride karakterini canlandırmıştır.

2009 senesinde Küçük Kadınlar dizisine yine sonradan girmiş ve hem 2.sezonda hemde 3. sezonda oynamıştır.Bu dizide Zeycan karakteri ile izleyicilerinden tam not almıştır.

2013 tarihinde Gelmeyen Bahar isimli sinema filmi ile rol almıştır.Bu sinema filminde Songül’ü canlandırmıştır.

duygu-keser-biyografi

Ünlü oyuncu 2014 tarihinde ekranlarda yayınlanan Kanal D ekranlarındaki Alın Yazım dizisinde oynamıştır.Bu dizide yetimhanede çocukluğu geçmiş Asya karakterini canlandırmıştır.

Duygu Keser Oynadığı Diziler Filmler

2006 – Bebeğim
2007 – Sıla
2009 – Küçük Kadınlar
2009 – Çocukluk Günler
2011 – Elde Var Hayat(Duru)
2012 – Böyle Bitmesin
2013 – Gelmeyen Bahar(Film)
2014 – Alın Yazım(Asya)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir