Melike Şahin kimdir, nereli, Melike Şahin kaç yaşında, Melike Şahin boyu, kilosu kaç?

Melike Şahin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Şarkıcı Melike Şahin’e dair bilgileri hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz. Peki Melike Şahin kimdir, nereli, Melike Şahin kaç yaşında, Melike Şahin boyu, kilosu kaç? İşte Melike Şahin hakkında detaylar.

Melike Şahin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melike Şahin 18 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Sivas Divriğili’dir. Melike Şahin Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuduğu dönemde Çağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersleri almıştır. 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur.

2017 yılına kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalıştı. Baba Zula ile çalışmayı bırakmadan kısa bir süre önce “Melikşah ve Saz Arkadaşları” adı altında bir proje başlattı, bu ekip ile Beyoğlu’nda Kanto isimli meyhanede arabesk temalı bir repertuvar ile bir süre konserler verdi. 2017 yılında Fransız yönetmen Tony Gatlif’in Djam isimli filminde seslendirdiği üç şarkı ile yer aldı ve aynı yıl filmin dünya prömiyeri öncesinde Cannes Film Festivali’nde bir konser verdi.

Melike Şahin kimdir, nereli, Melike Şahin kaç yaşında, Melike Şahin boyu, kilosu kaç?

Melike Şahin Boyu Kaç?

Melike Şahin 1.63 boyundadır.

Melike Şahin Kaç Kilo?

Melike Şahin 60 kilodur.

Melike Şahin Burcu Nedir?

Melike Şahin Koç burcudur.

Melike Şahin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir