Serap Belovacıklı kimdir, kaç yaşında, nereli

Serap Belovacıklı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haber Global ekranlarında gördüğümüz sunucu Serap Belovacıklı’nın hayatı hakkında merak edilenler. Serap Belovacıklı kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serap Belovacıklı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Serap Belovacıklı kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Serap Belovacıklı’nın doğum tarihi 1984 yılıdır. Serap Belovacıklı’nın doğum yeri Bursa’dır. Serap Belovacıklı üniversite eğitimini Anakara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Araştırmacı Habercilik Eğitimi ve BBC Eğitim Merkezi’nde diksiyon dersleri almıştır.

Serap Belovacıklı meslek hayatına ilk olarak Bursa Olay TV kanalında başladı. Serap Belovacıklı sonra Habertürk’e geçiş yapmıştır. Serap Belovacıklı Haber Global ekranlarında 2018 yılında çalışmaya başladı. Burada hafta sonu ve gece haberlerini sunmaktadır. 2018 yılının Eylül ayında Haber Global Ankara’da CHP muhabiri olarak görev yaptı.

Serap Belovacıklı 2020’nin Ocak ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Basın Danışmanı olarak görev yapıyordu. Serap Belovacıklı 13 Ekim 2020’de, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanlığı görevinden istifa ettiğini belirterek Haber Global ile anlaştığını duyurmuştu.

Belovacıklı Kasım 2020 itibariyle  gün içinde yaşanan gelişmelerin ve en son haberlerin yer aldığı gece haberlerini ve  hafta sonu haberlerini sunuyordu.

19 Mart 2021 tarihinden itibaren Haber Global kanalında, Emekli Tuğgeneral Dr. Özgür Tör ile beraber, tarihe damga vuran olayları, savaşların görünmeyen kahramanlarının konuşulduğu Büyük Strateji programını sunuyor.

Serap Belovacıklı kimdir, kaç yaşında, nereli

Serap Belovacıklı ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir