Sosyal medya yıldızı Kika Kim kimdir, nereli, Kika Kim kaç yaşında, Kika Kim evli mi, Kika Kim boyu, kilosu kaç

Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Sosyal medya yıldızı Kika Kim kimdir, nereli, Kika Kim kaç yaşında, Kika Kim evli mi, Kika Kim boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. TikTok Yıldızı olan Kristina Kika Kim. TikTok profilinde 23 milyondan fazla takipçisi var. Kristina Kika Kim’in enerjik videoları ve dudak senkronizasyonu videoları başlangıcından bu yana hayranlarıyla büyük bir hit oldu. Instagram hesabında 2.9 milyon takipçisi var. Kristina bir TikTok sansasyonu ve Wiki, Biyo, Yaş, Boy, Kilo, Erkek Arkadaş, Vücut Ölçüleri, Net Değer, Aile, Kariyer ve onun hakkında daha birçok Gerçek hakkında daha fazlasını keşfedin.

Kristina Kika Kim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kristina Kika Kim’in doğum tarihi 26 Temmuz 1999’dur. Kristina Kika Kim’in doğum yeri Kazakistan’dır. İsviçre ve Güney Kore kökenlidir. Kristina Kika Kim sosyal medyada oldukça popülerdir. 2020 yılından itibaren Tiktok’ta içerik üretmektedir. XO Team üyelerinden biridir. Fitness ve seyahat etmeyi sevmektedir.

Kariyerine model olarak başlamıştır. Instagram Reels ile ünlüydü. Dudak senkronizasyonu videoları, komik ve romantik videoları ile tanınır. Instagram’da sık paylaşım yapmaktadır.

Instagram’da 2.9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Tiktok’ta 23 milyondan fazla takipçisi vardır.

Kika Kim kimdir, nereli, Kika Kim kaç yaşında, Kika Kim evli mi, Kika Kim boyu, kilosu kaç

Kristina Kika Kim Boyu Kaç?

Kristina Kika Kim’in boyu 1.65’tir.

Kristina Kika Kim Kaç Kilo?

Kristina Kika Kim 53 kilodur.

Kristina Kika Kim Evli mi?

Kristina Kika Kim bekardır.

Kristina Kika Kim’in Erkek Arkadaşı:

Bu anlarda bekardır. Geniş bir arkadaş çevresi ve sosyal medya ağı olarak oldukça geniştir. Çok yakın dostlukları ve ilişkileri var. Güçlü bir dini inanç duygusuna sahiptir. Seyahatle çok ilgileniyor ve güncel trendlere, müzik tarzlarına ve sanatçılara hevesli bir ilgi duyuyor. Makyaj stilleri ve teknikleri de dahil olmak üzere moda ve modellemenin tüm yönleriyle ilgileniyor. Onun önceki flört geçmişi de onun tarafından açıklanmaz.

Kristina Kika Kim Hangi Burç?

Kristina Kika Kim’in burcu Aslan’dır.

Kristina Kika Kim Kariyer:

Kristina Kika Kim, çoğunlukla TikTok’ta dans becerilerini ve dudak senkronizasyonu performanslarını sergileyen kısa videolarıyla tanınıyor. Uzun vücudu onun için ek bir avantaj ve dans videolarında daha esnek görünmesini sağlıyor. İlk olarak Mart 2020’de TikTok’ta içerik oluşturmaya başladı.

Kristina Kika Kim Gerçekler:

Kristina’nın kişisel hayatı hakkında fazla bir şey bilinmiyor.
Erkek arkadaşı olmadığı tahmin ediliyor.
Ayrıca, kişisel hayatı hakkında son derece ketum olması ve bu nedenle medyayla ilişkileri hakkında herhangi bir ayrıntıyı açıklamak istememesi de mümkün olabilir.
Düzenli aktivitelerini ve ilişkilerini izleyicileriyle paylaşıyor ve onların hayatından bir kesit yaşamalarını sağlıyor.
İyi bir giyim ve moda anlayışı ve kameraya karşı doğal bir yakınlığı var.

Kristina Kika Kim Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/kikakim

youtube/kika kim

tiktok.com/@kikakiim

@kikakiim

Inst: kikakim🤍

♬ Bon Bon Slowed – Kuya Magik

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir