Pelin Orhuner Kimdir?

Pelin Orhuner Kimdir?

Bir dönem Dream Tv televizyonunda sunuculuk yapmış ve ayrıca uzun zamandır oyunculukta yapmakta olan ünlü oyunculardan Pelin Orhuner kimdir? yetenekli isim ile ilgili ayrıntılı bir biyografi sizlerle.

Pelin Orhuner Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyunculuk yapmakta olan Pelin Orhuner, 28.01.1988’li olan Manisalı bir kişidir.Manisa ilimizde küçüklüğü geçmiş olan isim uzunca bir süre burada yaşamış ardından ise Üniversite sebebiyle İstanbul’a gitmiş ve burada Üniversite okumuştur.Doğuş Üniversitesini bitirmiş olan oyuncu okul bittikten sonra oyunculukla tanışmıştır.Güzel oyuncunun boyu 1,65 cm’dir.

İlk kez 2009 senesinde Kavak Yelleri isimli dizide rol almaya başlamış olan oyuncu o zamanların en popüler dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.Böyle önemli ve o yılların çok fazla reyting almayı başaran dizisinde rol alarak büyük bir işe imza atmış ve başarılı bir şekilde bu dizide rol almıştır.Bu dizinin ardından yine oyunculuk hayatını sürdürmeye devam etmiş ve aynı sene içerisinde Aile Saadeti isimli dizide rol almıştır.

Sadece bir defa sinemada rol alan oyuncu 2012 senesinde Bir Hikayem Var adındaki filmde rol almıştır.Bu filmin kadrosunda da son derece tanınmış oyuncular yer almıştır.Bu filmden sonra tekrar bir dizi ile ekranlarda olan oyuncu Alın Yazım adındaki dizide oynamıştır.2014-2015 sezonları arasında bu dizide yer alan oyuncu son olarak ise Şevkat Yerimdar’da rol almıştır.

Pelin Orhuner Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Kavak Yelleri
2009 – Aile Saadeti
2012 – Bır Hıkayem Var (Film)
2014 – Alın Yazım
2016 – İçerde
2017 – Şevkat Yerimdar

Pelin Orhuner Kimdir? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın