Afra Saraçoğlu Kimdir Boyu Hayatı

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Oyunculuğa başladığı yıldan itibaren geleceğin umut veren oyuncuları arasında bulunmaya başlamış genç ve güzel oyuncu Afra Saraçoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? cevaplarıyla birlikte tüm detayları.

Afra Saraçoğlu Kimdir? Biyografisi

Afra Saraçoğlu, 02.12.1998 yılında Antalya’da doğan bir oyuncudur.1.70 metre boyunda, 49 kilo ve Yay burcudur.Annesi ile babası o daha çok küçükken boşanmışlardır.Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde sürdüren oyuncu 2015 tarihinden beri ekran karşısında yer almaktadır.

Oyuncu olmak istediği sıralarda yaşının reşit olmamasından ötürü biraz zorluk yaşamış olan isim, bu konuda annesinin desteğini almıştır.Annesi oyunculuk periyodu içerisinde ona çok destek vermiş 14 yaşındayken Esline Mankenlik Ajansına yazılmıştır.

Deneme çekimi nedeniyle yalnız İstanbul’a bile gitmiş olan isim, oyunculuğu hep istemiş ve en sonunda istediğini elde etmiştir.

Keşfedilmesi Özcan Deniz sayesinde gerçekleşen oyuncu, İkinci Şans filminin çekimlerine gitmiş ve ardından da bu filmde tecrübeli oyuncularla birlikte rol almıştır.

2017 tarihinde çeşitli sinema projelerinden sonra dizi yapımcılarında kadrosuna almış olduğu oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynamıştır.

Okulda çok beğenilen bir kız olduğunu belirten isim bu zamana kadar hiç aşık olmadığını ve aşık olacağı insanın dış görünüşünden ziyade beynine aşık olunması gerektiğini savunmaktadır.Disiplini elden bırakmayan oyuncu işinde ise oldukça sabırlı.

Afra Saraçoğlu Oynadığı Diziler ile Filmler

2015 – En Güzeli (Sinema)
2016 – İkinci Sans (Sinema)
2017 – Fazilet Hanim ve Kızları
2017 – Kötü Çocuk (Sinema)
2018 – Ask Bu mu? (Sinema)
2018 – İyi Oyun (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.