Afra Saraçoğlu kimdir, Afra Saraçoğlu nereli, Afra Saraçoğlu'nun hayatı, biyografisi, Afra Saraçoğlu kaç yaşında, Afra Saraçoğlu boyu, kilosu kaç?

Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu

Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini oynayan Afra Saraçoğlu kimdir, Afra Saraçoğlu nereli, Afra Saraçoğlu’nun hayatı, biyografisi, Afra Saraçoğlu kaç yaşında, Afra Saraçoğlu boyu, kilosu kaç? İşte Afra Saraçoğlu hakkında detaylar.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve sinema oyuncusu. Oyuncu olmayı küçüklüğünden beri isteyip hayalini kuruyordu. Evde kendi kendine senaryolar yazıp kostümler diker, sonra onları canlandırır, annesinin telefonuna kaydederdi. Annesine destek olmak için küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başladı.

Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu Hayatı

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gelmiştir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünü kazandı. Bu bölümde okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını attı.

Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştı. Bu deneyimin ardından 2017-2018 yılları arasında yayımlanan Fazilet Hanım ve Kızları adlı ilk dizisinde 50 bölüm boyunca Ece karakterini canlandırdı. 2018 yılında Hummel ve Pantene’in marka yüzü oldu.

visum china
visum china

2018 yılında “İyi Oyun ve Aşk Bu Mu?” filmleriyle kariyerine devam eden oyuncu, 2019 yılında “Kardeş Çocukları” dizisinde yer aldı. 2020 yılında “Öğretmen” dizisinde yer aldı. 2021 yılında Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Yeşilçam’da Çağatay Ulusoy ile birlikte rol aldı. 2021 yılında Cornetto ve Koton markalarının yüzü oldu. Aynı yıl, Nurgül Yeşilçay ile birlikte Bir Barda Bir Gece adlı tiyatro oyununda yer aldı. 2022 yılından itibaren Star TV’de yayımlanan “Yalı Çapkını” adlı dizide Seyran Şanlı karakterine hayat vermektedir.

Afra Saraçoğlu kimdir, Afra Saraçoğlu nereli, Afra Saraçoğlu'nun hayatı, biyografisi, Afra Saraçoğlu kaç yaşında, Afra Saraçoğlu boyu, kilosu kaç?

Afra Saraçoğlu Nereli?

Balıkesir doğumlu olan oyuncunun ailesi Selânik ve Girit kökenlidir.

Afra Saraçoğlu’nun Ailesi

Afra Saraçoğlu babası kim, kimin kızı, ailesi nerede yaşıyor, anne ve babası yaşıyor mu, birlikteler mi ayrıldılar mı sorularının yanıtları aşağıda.

Afra Saraçoğlu’nun Annesi Kim?

Lütfiye Saraçoğlu, Afra’nın annesidir.

Afra Saraçoğlu’nun Babası Kim?

Çocuk yaşlarındayken anne ve babası ayrıldıktan sonra annesiyle yaşamaya başladığı için babasıyla ilgili çok az bilgi bulunuyor. Babasının bir iş inasnı olduğu biliniyor ve Afra babası ile görüşmüyor.

Afra Saraçoğlu Evli mi?

Afra Saraçoğlu evli değil, şu an için bekardır.

Afra Saraçoğlu Sevgilisi Var mı?

2018’den 2022’ye kadar oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşadı.

Afra Saraçoğlu
Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu Boyu Kaç?

Afra Saraçoğlu 1.70 metre boyundadır.

Afra Saraçoğlu Kaç Kilo?

Afra Saraçoğlu 55 kilo ağırlığındadır.

Afra Saraçoğlu Burcu Nedir?

Afra Saraçoğlu Yay burcudur.

Afra Saraçoğlu Gözü Ne Renk?

Afra Saraçoğlu’nun gözleri mavidir

Afra Sraçoğlu Saçları Hangi Renktir?

Afra Saraçoğlu’nun saç rengi açık kahverengidir.

Afra Saraçoğlu Evi Nerede?

Afra Saraçoğlu, İstanbul’daki Bağdat Caddesi’nden evinden Bebek‘e taşınmıştı.

Afra Saraçoğlu Kaç Numara Ayakkabı Giyiyor?

37,5 numara ayakkabı giyiyor.

Afra Saraçoğlu Hangi Takımı Tutuyor?

Fanatik bir Fenerbahçeli’dir.

Afra Saraçoğlu Nasıl Beslenir?

Afra Saraçoğlu, muhteşem fiziğinden de belli oalcağı gibi dengeli ve sağlıklı bir beslenme planını benimsemektedir. Protein, lif, vitamin ve mineral açısından zengin gıdalar tercih ederek vücudunun ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor. Fast food ve işlenmiş gıdalardan mümkün olduğunca uzak duruyor.

Afra Saraçoğlu’nun En Büyük Korkusu Nedir?

En büyük korkusu örümcekler.

Afra Saraçoğlu Oynadığı Dizi ve Filmler

 • 2015 – En Güzeli
 • 2016 – İkinci Şans
 • 2017 – Fazilet Hanım ve Kızları
 • 2017 – Kötü Çocuk
 • 2018 – Ask Bu mu?
 • 2018 – İyi Oyun
 • 2018 – Aşk Bu Mu?
 • 2019 – Kardeş Çocukları
 • 2020 – Öğretmen
 • 2021 – Yeşilçam
 • 2022 – Yalı Çapkını

Afra Saraçoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir