Nur Viral Kimdir Hayatı Biyografisi

Nur Viral Kimdir?

Hafta içi yayınlanan sevilen programlardan biri olan “Hayatta Her şey Var” isimli programın sunuculuğunu yapan Nur Viral kimdir? Nereli, Evli mi? Bütün cevaplar bu makalemizle sizlerle.

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Özgeçmişi

Sunucu Nur Viral, 13 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tüm eğitim kademelerini İstanbul’da tamamlamış. Üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli özel dersler almış ve ardından sunuculuk yapmaya başlamıştır. Almış olduğu derslerin başında diksiyon ve spikerlik eğitimleri vardır.

İlk olarak radyolarda spikerlik yapmaya başlamış olan Nur Viral, bir süre sonra radyo programları sunmuştur. Radyoya 1993 tarihinde başlayan sunucu, senelerce Türk Sanat Müziği ile ilgili programlar sunup sonrasında ise televizyon kanallarında çalışmaya başlamıştır.

Nur Viral kimdir
Nur Viral

Türkiye’de ilk sağlık üzerine program sunan Nur Viral, yıllardır program sunan sunucu, ilk televizyon programcılığına Tatlıses Tv ekranlarında başlamıştır. Bu kanalda toplam 5 sene süresince program sunan Nur Viral “Hayat Ağacı” adındaki programı sunmuştur. Daha çok kadınlara hitap eden bu program o sıralarda kadınların beğendiği programlardan olmuştur.

Tatlıses Tv’nin ardından çok sayıda kanalda çalışan sunucu, öncelikle Kanal 7 ekranına geçmiş sonrasında ise Stv, Türkmax, ShowTV ve Beyaz Tv ekranlarında çalışmaya başlamıştır. Bu kanalların hepsinde yemek ve sağlık üzerine programlar sunmuş olan isim halen sunuculuğunu Beyaz Tv televizyonunda yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı ile sürdürmektedir.

Nur Viral evli mi?

Nur Vural evlidir. 2 kez evlilik yapan deneyimli sunucunun son eşi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem’di. 2016 yılında çift Roma’da güzel bir törenle evlenmişlerdir. Çift 2019 yılında da yollarını ayırmıştı. Nur Viral’in ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor.

Yemek yapmaktan çok hoşlanan sunucu ayrıca Türk sanat müziğine karşı büyük bir tutku beslemektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir