Nur Viral Kimdir?

Nur Viral Kimdir?

Hafta içi yayınlanan sevilen programlardan biri olan “Hayatta Her şey Var” isimli programın sunuculuğunu yapan Nur Viral kimdir? evli mi? bütün cevapları bu makalemizle sizlerle.

Nur Viral Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Özgeçmişi

Sunucu Nur Viral, 13 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Tüm eğitim kademelerini İstanbul’da tamamlamış olan isim Üniversite’den mezun olduktan sonra çeşitli özel dersler almış ve ardından sunuculuk yapmaya başlamıştır.Almış olduğu derslerin başında diksiyon ve spikerlik eğitimleri vardır.

İlk olarak radyolarda spikerlik yapmaya başlamış olan isim, bir süre sonra radyo programları sunmuştur.Radyoya 1993 tarihinde başlayan sunucu, senelerce Türk Sanat Müziği ile ilgili programlar sunup sonrasında ise Televizyon kanallarında çalışmaya başlamıştır.

Türkiye’de ilk sağlık üzerine program sunan kişi olarak yıllardır program sunan sunucu, ilk televizyon programcılığına Tatlıses Tv ekranlarında yer alarak başlamıştır.Bu kanalda toplam 5 sene süresince program sunan isim “Hayat Ağacı” adındaki programı sunmuştur.Daha çok kadınlara hitap eden bu program o sıralarda kadınların beğendiği programlardan olmuştur.

Tatlıses Tv’nin ardından çok sayıda kanalda çalışan sunucu, öncelikle Kanal 7 ekranına geçmiş sonrasında ise Stv, Türkmax, Show tv ve Beyaz Tv ekranlarında çalışmaya başlamıştır.Bu kanalların hepsinde yemek ve sağlık üzerine programlar sunmuş olan isim halen sunuculuğunu Beyaz Tv televizyonunda yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı ile sürdürmektedir.

Nur Viral evli mi? Evlidir ve eşinin ismide Cemil Ertem’dir.2016 yılında çift Roma’da güzel bir törenle evlenmişlerdir.

Yemek yapmaktan çok hoşlanan sunucu ayrıca Türk Sanat Müziğine karşı büyük bir tutku beslemektedir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın