Nur Viral Kimdir Hayatı Biyografisi

Nur Viral Kimdir?

Hafta içi yayınlanan ve en çok takip edilen programlardan biri olan “Hayatta Her şey Var” sunucusu Nur Viral kimdir, nerelidir? Nur Viral kaç yaşında? Nur Viral boyu, kilosu kaç? Nur Viral evli mi, kızı kim? Nur Viral’e dair detaylar yazımızdadır.

Başarılı sunucu Nur Viral‘ın sunduğu “Hayatta Her Şey Var” programı hafta içi her gün Beyaz TV’de yayınlanmaktadır.

Her Pazartesi haftalık burç yorumları ile Astrolog Nuray Sayarı, her Salı yaptığı Astrolog Filiz Özkol ve ilişki danışmanı Adil Yıldırım’ın burçlara göre ilişki yorumları, her Çarşamba evlilik ve aile içinde yaşanan sorunların çözümünde İnci Yeşilyurt, her Perşembe Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Feridun Kunak’ın sağlığınıza dair çok özel mucizevi tarifleri ve her Cuma dini sohbetler için Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı programa katılmaktadır.

Nur Viral Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Nur Viral, 13 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tüm eğitim kademelerini İstanbul’da tamamlamış. Üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli özel dersler almış ve ardından sunuculuk yapmaya başlamıştır. Almış olduğu derslerin başında diksiyon ve spikerlik eğitimleri vardır.

İlk olarak radyolarda spikerlik yapmaya başlamış olan Nur Viral, bir süre sonra radyo programları sunmuştur. Radyoya 1993 tarihinde başlayan sunucu, senelerce Türk Sanat Müziği ile ilgili programlar sunup sonrasında ise televizyon kanallarında çalışmaya başlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nur Viral kimdir
Nur Viral

Türkiye’de ilk sağlık üzerine program sunan Nur Viral, yıllardır program sunan sunucu, ilk televizyon programcılığına Tatlıses Tv ekranlarında başlamıştır. Bu kanalda toplam 5 sene süresince program sunan Nur Viral “Hayat Ağacı” adındaki programı sunmuştur. Daha çok kadınlara hitap eden bu program o sıralarda kadınların beğendiği programlardan olmuştur.

Tatlıses Tv’nin ardından çok sayıda kanalda çalışan sunucu, öncelikle Kanal 7 ekranına geçmiş sonrasında ise Stv, Türkmax, ShowTV ve Beyaz Tv ekranlarında çalışmaya başlamıştır. Bu kanalların hepsinde yemek ve sağlık üzerine programlar sunmuş olan isim halen sunuculuğunu Beyaz Tv televizyonunda yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı ile sürdürmektedir. Hafta içi her gün 11:00’da BEYAZ TV ekranında yayına çıkıyor.

Nur Viral Boyu Kaç?

Nur Viral 1.73 boyundadır.

Nur Viral Kaç Kilo?

Nur Viral 59 kilodur.

Nur Viral Hangi Burç?

Nur Viral Boğa burcudur.

Nur Viral hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Nur Viral
Nur Viral

Nur Viral’ın Kızı Kim?

Nur Viral’ın kızının ismi Serra Viral’dır. Nur Viral kızı Serra’yı çok sevmektedir ve bu hayatta en çok değer verdiği kişinin evladı olduğunu sosyal medya hesaplarında da paylaşmıştı. (Bu yazı KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.)

Nur Viral'ın kızı
Nur Viral’ın kızı

Nur Viral Evli mi? Nur Viral Eşi Kim?

Nur Vural evlidir. 2 kez evlilik yapan deneyimli sunucunun son eşi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomi Başdanışmanı Cemil Ertem’di. 2016 yılında çift Roma’da güzel bir törenle evlenmişlerdir. Çift 2019 yılında da yollarını ayırmıştı. Nur Viral’in ilk evliliğinden bir kızı bulunuyor.

Yemek yapmaktan çok hoşlanan sunucu ayrıca Türk sanat müziğine karşı büyük bir tutku beslemektedir.

“Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var” YouTube kanalıyla milyonlara yaklaşan takipçisine farklı içerikler sunuyor.

Nur Viral hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir