Sözcü Tv'nin ekran yüzlerinden biri olan Gülinay Selçuk kimdir, Gülinay Selçuk nereli, Gülinay Selçuk'un eğitimi, Gülinay Selçuk'un hayatı, biyografisi, Gülinay Selçuk kaç yaşında? İşte Gülinay Selçuk hakkında detaylar.

Gülinay Selçuk Kimdir? Gülinay Selçuk Kaç Yaşında, Nereli?

Sözcü Tv’nin ekran yüzlerinden biri olan Gülinay Selçuk kimdir, Gülinay Selçuk nereli, Gülinay Selçuk’un eğitimi, Gülinay Selçuk’un hayatı, biyografisi, Gülinay Selçuk kaç yaşında? İşte Gülinay Selçuk hakkında detaylar.

Gülinay Selçuk Kimdir?

Gülinay Selçuk Sözcü Tv’de Haber Spikeri olarak görev almaktadır. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun olmuştur. Ardından Balıkesir Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde eğitimine devam etmiştir.

Gülinay Selçuk Kariyeri:

Gülinay Selçuk ilk olarak Olay Tv’de sunuculuk yapmıştır. Ardından Olay Gazetesi’nde editör olarak görev almıştır. Ayrıca bir dönem öğretmenlik yapan Gülinay Selçuk, günümüzde Sözcü Tv’de Haber Spikerliği yapmaktadır.

Gülinay Selçuk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir