Mehmet Yeşil Yeşil kimdir, nereli, Mehmet Yeşil Yeşil kaç yaşında, Mehmet Yeşil Yeşil boyu, kilosu kaç?

Mehmet Yeşil Yeşil Kimdir, Yaşı Kaç, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Güreşçi Mehmet Yeşil Yeşil’e dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Mehmet Yeşil Yeşil kimdir, nereli, Mehmet Yeşil Yeşil kaç yaşında, Mehmet Yeşil Yeşil boyu, kilosu kaç? İşte Mehmet Yeşil Yeşil hakkında detaylar.

Mehmet Yeşil Yeşil Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mehmet Yeşil Yeşil 27 Haziran 1986 tarihinde dünyaya geldi. Mehmet Yeşil Yeşil’in doğum yeri Antalya’nın Aksu ilçesidir. Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğinden mezun oldu. Isparta Senirkent Büyük Kabaca Ortaokulu’nda Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yaptı. 2009 yılında 648. Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve 2010 yılında 649. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde birinci olarak başpehlivan olmuştur.

Mehmet Yeşil Yeşil’in dedesi Mehmet Yaşar Aykın’da pehlivandır. Yeşil Pehlivan adıyla ünlenmiştir. . Mehmet Yeşil’in babası kendi oğluna babasının ismi olan Mehmet ve lakabı olan Yeşil’den hareketle Mehmet Yeşil adını koyar. Böylece güreşçinin ismi Mehmet Yeşil Aykın olur. Aile, soyadı değişikliği ile Aykın’ı değiştirip Yeşil soyadını alınca Mehmet Yeşil Yeşil’in adı ortaya çıkar.

Mehmet Yeşil Yeşil evli ve Süleyman adında bir oğlu vardır.

Mehmet Yeşil Yeşil Boyu Kaç?

Mehmet Yeşil Yeşil 1.79 boyundadır.

Mehmet Yeşil Yeşil Kaç Kilo?

Mehmet Yeşil Yeşil 115 kilodur.

Mehmet Yeşil Yeşil hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir