Esra Bilgiç Kimdir Hayatı Biyografisi

Esra Bilgiç Kimdir?

Oyunculukta hedefleri büyük olan isimlerden biri olan ve Diriliş Ertuğrul dizisiyle beraber oyunculuğa başlamış güzel ve aynı zamanda iddialı oyuncu Esra Bilgiç kimdir? oyunculukta daha çok yeni olan isme ait ayrıntılar sizlerle.

Esra Bilgiç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

14.10.1992 yılında Ankara’da hayata merhaba demiş olan oyuncu Esra Bilgiç, doğduğu tarihten bu zamana kadar olan hayatının büyük bölümünü Ankara’da geçirmiştir.Liseyi bitirmesinden sonra Hacettepe Üniversitesini kazanmış olan oyuncu burada Arkeoloji Bölümünde okurken okulu bırakarak Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde okumaya başlamıştır.Boyu 1.77 cm olan oyuncu, kadınların boy ortalamasına göre oldukca uzun bir boydadır.

Küçük yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duymuş olan isim, ailesinin ve arkadaşlarının yönlendirmeleri ile birlikte 10 yaşındayken kursa yazılmıştır.Burada 1 sene kadar çocuk oyunlarında yer almış, ardından arkadaşlarıyla birlikte tiyatro kulübü kurmuştur.

Bir süre kadar almış olduğu eğitim ve tiyatroların ardından kendini daha da ilerletmek isteyen oyuncu, çok sayıda filme ve tiyatro oyununa gitmiş ve onları izlemiştir.

Oyunculuğa Üniversite bittikten sonra başlayan isim ilk olarak Trt televizyonunda yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamıştır.Dizide Halime Hatun karakterini canlandırmış olan oyuncu ilk profesyonel oyunculuk deneyiminde izleyicilerden geçer not almıştır.

[mavitext]Esra Bilgiç[/mavitext], futbolcu Gökhan Töre ile 2017 senesinde evlenmiştir.Güzel bir törenle evlenen çiftin evlilik törenine çok sayıda ünlü isim katılmıştır.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan çiftin nikah şahitlerinden olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir