Sandık Kokusu dizisinde Kuzey'i oynayan Sarp Kaan Altınçapa kimdir, Sarp Kaan Altınçapa nereli, Sarp Kaan Altınçapa'nın hayatı, biyografisi, Sarp Kaan Altınçapa kaç yaşında?

Sarp Kaan Altınçapa

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sarp Kaan Altınçapa Kimdir? Sarp Kaan Altınçapa Kaç Yaşında, Nereli?

Show Tv’de yayınlana Sandık Kokusu dizisinde Kuzey’i oynayan Sarp Kaan Altınçapa kimdir, Sarp Kaan Altınçapa nereli, Sarp Kaan Altınçapa’nın hayatı, biyografisi, Sarp Kaan Altınçapa kaç yaşında? İşte Sarp Kaan Altınçapa hakkında detaylar.

Sarp Kaan Altınçapa Kimdir?

Sarp Kaan Altınçapa 26 Şubat 2017 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sarp Altınçapa Bambaşka Biri adlı dizide başrol oyuncusu Burak Deniz’in canlandırdığı Kenan Öztürk’ün çocukluğunu oynamıştır. Son olarak Sandık Kokusu dizisinde rol almaktadır. Sandık Kokusu dizisinde Kuzey’i oynamaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinççi, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Seda Türkmen gibi isimler yer almaktadır.

Sarp Kaan Altınçapa Annesi Kim?

Sarp Kaan Altınçapa’nın annesi Zeynep Altınçapa’dır.

visum china
visum china

Sarp Kaan Altınçapa Babası Kim?

Sarp Kaan Altınçapa’nın babası Ertuğ Altınçapa’dır.

Sarp Kaan Altınçapa kimdir, Sarp Kaan Altınçapa nereli, Sarp Kaan Altınçapa'nın hayatı, biyografisi, Sarp Kaan Altınçapa kaç yaşında?

Sandık Kokusu Dizisi

Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi oyuncular yer almaktadır. Üç çocuk annesi Karsu’nun yaşadığı büyük bir travma sonrası Adana’dan İstanbul’a gelişi ve hayata yeniden tutunma hikayesini etkileyici bir anlatımla ekrana taşıyacak.

Sarp Kaan Altınçapa Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Sandık Kokusu (2023)
  • Bambaşka Biri (2023)

Sarp Kaan Altınçapa hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.