Elraen Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, Tuğkan Gönültaş kaç yaşında, Tuğkan Gönültaş boyu, kilosu kaç

Elraen Tuğkan Gönültaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Twitch yayıncısı Elraen hakkında merak edilen bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Elraen Tuğkan Gönültaş kimdir, nereli, Tuğkan Gönültaş kaç yaşında, Tuğkan Gönültaş boyu, kilosu kaç? İşte Elraen hakkında detaylar.

Elraen Tuğkan Gönültaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tuğkan Gönültaş 27 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tuğkan Gönültaş’ın doğum yeri İstanbul’dur. Yeditepe Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri ve Tasarım bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra bir süre Amerika’da yaşadı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tuğkan Gönültaş oyunculuk ve tiyatro üzerine de eğitimler almış. Hayvanlara ve sürüngenlere karşı ön yargıyı kırmak için Youtube’ye girmek isteyen Tuğkan “Karınca Çiftliğim” isimli Youtube kanalını açmıştır. Kanalın genel konsepti egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşma üzerine. Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalını açan başarılı yayıncı sohbeti ve samimi tavrıyla has bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. JTG TV’nin Noobstar yarışmasından sonra ise Tuğkan, Twitch platformunun en popüler yayıncılarından biri haline geldi. Tuğkan daha sonra ise JTG’nin House of Gamers yarışmasına katılmış ve her iki yarışmadan da iyi bir kitle kazanmıştır.

Elraen Tuğkan Gönültaş Boyu Kaç?

Tuğkan Gönültaş’ın boyu 1.89’dur.

Elraen Tuğkan Gönültaş Kaç Kilo?

Tuğkan Gönültaş 110 kilodur.

Elraen Tuğkan Gönültaş Hangi Burç?

Tuğkan Gönültaş’ın burcu Oğlak’tır.

Elraen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir