Selen Gül Dayıoğlu kimdir, nereli, Selen Gül Dayıoğlu kaç yaşında?

Selen Gül Dayıoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

FB TV sunucusu Selen Gül Dayıoğlu’na dair bilgileri derledik. Peki Selen Gül Dayıoğlu kimdir, nereli, Selen Gül Dayıoğlu kaç yaşında? İşte Selen Gül Dayıoğlu hakkında detaylar.

Selen Gül Dayıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Selen Gül Dayıoğlu 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca 2003 ile 2005 yılları arasında İstanbul Akademisi’nde Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Selen Gül Dayıoğlu kimdir, nereli, Selen Gül Dayıoğlu kaç yaşında?

Selen Gül Dayıoğlu ilk olarak Teknoloji Channel’da sunuculuğa başlamıştır. 2009 yılında Kanal T’de spor spikerliği ve editörlüğü yaptı. Daha sonra Ajanda isimli kültür-sanat programını hazırlayıp sundu. Ardından Cem Tv ‘de spor merkezinde editörlük ve spikerlik yaptı. 2010 yılından itibaren FB TV’de spor spikerliği yapmaktadır.

Selen Gül Dayıoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.