Kardelen Kocatürk kimdir, Kardelen Kocatürk nereli, Kardelen Kocatürk'ün hayatı, biyografisi, Kardelen Kocatürk kaç yaşında?

Kardelen Kocatürk Kimdir? Kardelen Kocatürk Kaç Yaşında, Nereli?

Sözcü Tv muhabiri Kardelen Kocatürk kimdir, Kardelen Kocatürk nereli, Kardelen Kocatürk’ün hayatı, biyografisi, Kardelen Kocatürk kaç yaşında? İşte Kardelen Kocatürk hakkında detaylar.

Kardelen Kocatürk Kimdir?

Kardelen Kocatürk Sözcü Tv muhabiridir. Kardelen Kocatürk, Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde okumuştur. Ardından eğitimine İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde eğitimine devam etmiştir.

Kardelen Kocatürk Kariyeri

Kardelen Kocatürk 2019 yılında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon eğitimi aldı. Kardelen Kocatürk çalışma hayatına Birgün Gazetesi’nde başlamıştır. Ardından medyafaresi.com’da editör olarak çalışmıştır. 2020-2023 yıllarında Halk Tv’de haber muhabiri olarak çalışmıştır. Kısa bir süre TGRT’de muhabir olarak çalıştıktan sonra Sözcü TV’ye geçiş yapmıştır. 2023 yılının Şubat ayından itibaren Sözcü Tv’de haber muhabiri olarak çalışmaktadır.

Kardelen Kocatürk Nereli?

Kardelen Kocatürk’ün memleketi Erzincan’dır.

visum china
visum china

Kardelen Kocatürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir