Yağmur Üçkardeş kimdir, Yağmur Üçkardeş nereli, Yağmur Üçkardeş'in hayatı, biyografisi, Yağmur Üçkardeş kaç yaşında?

Yağmur Üçkardeş Kimdir? Yağmur Üçkardeş Kaç Yaşında, Nereli?

Baba Tarafı şarkısı ile dikkatleri çeken Yağmur Üçkardeş kimdir, Yağmur Üçkardeş nereli, Yağmur Üçkardeş’in hayatı, biyografisi, Yağmur Üçkardeş kaç yaşında? İşte Yağmur Üçkardeş hakkında detaylar.

Yağmur Üçkardeş Kimdir?

Yağmur Üçkardeş 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dijital içerik üreticisi, müzisyen, şarkı yazarı, besteci.

TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda “Dijital Müzik Sözlüğü” projesiyle birinci olmuştur. Sosyal medyada müzik ile ilgili paylaşımlar yapan Yağmur Üçkardeş, son olarak Baba Tarafı şarkısı ile çıkış yapmıştır.

Yağmur Üçkardeş Eğitimi:

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nde okumuştur. Ardından Bilgi Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü’nü kazanmıştır. İlk yılını birincilikle tamamlayıp müzik bölümünün yetenek sınavlarına girmiştir. İkinci sınıftan itibaren çift anadal programı öğrencisi olarak eğitimine devam etmiştir. Hem müzik hem de medya bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır.

Yağmur Üçkardeş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir