Betül Soysal Bozdoğan kimdir, Betül Soysal Bozdoğan nereli, Betül Soysal Bozdoğan'ın hayatı, biyografisi, Betül Soysal Bozdoğan kaç yaşında, Betül Soysal Bozdoğan evli mi?

Betül Soysal Bozdoğan Kimdir? Betül Soysal Bozdoğan Kaç Yaşında, Nereli?

TRT Haber’de Haftanın Z Raporu adlı programı sunan Betül Soysal Bozdoğan kimdir, Betül Soysal Bozdoğan nereli, Betül Soysal Bozdoğan’ın hayatı, biyografisi, Betül Soysal Bozdoğan kaç yaşında, Betül Soysal Bozdoğan evli mi? İşte Betül Soysal Bozdoğan hakkında detaylar.

Betül Soysal Bozdoğan Kimdir?

Betül Soysal Bozdoğan 1978 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. TRT Haber’de Haftanın Z Raporu adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.

Betül Soysal Bozdoğan Eğitimi ve Çalışma Hayatı

Gaziantep Şahinbey İmam Hatip Lisesi’nden derece ile mezun olmuştur. Beykent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca Newport İnternatıonal University’de Davranış Bilimleri lisans ve Psikoloji yüksek lisans programlarını, akademik çalışmalarına ekledi.

Betül Soysal Bozdoğan çalışma hayatına ilk olarak 1993 yılında yerel bir radyoda başlamıştır. TVNET, 24 TV, TRT Türk ve TRT Haber’de pek çok yapımı hazırlayıp sunmuştur. Lila ve Mor, 24 Dakika, Manşetten, Sıcak Gündem, Değişen Türkiye öne çıkan programları arasında yer almaktadır.

visum china
visum china

Halen TRT Haber moderatörü olarak siyasi-politik gündemi irdeleyen ‘Haftanın Z Raporu’ adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak dersler veriyor.

Betül Soysal Bozdoğan Evli mi?

Betül Soysal Bozdoğan, evli ve üç çocuk annesidir.

Betül Soysal Bozdoğan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir